Çayırova’da Şeker Gibi Bayramlaşma

17 Temmuz 2015, Cuma - 19:16

Çayırova ilçesinde her yıl düzenlenen geleneksel kent bayramlaşması Çayırova Fatih Sultan Mehmet Parkında yoğun bi katılımla gerçekleştirildi.  Kocaeli AK Parti Milletvekili Cemalettin Kaflı, Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu ve Çayırova Belediye başkanı Şevki Demirci Çayırova AK Parti İlçe başkanı Zafer Kılıç’ın ev sahipliği yaptığı bayramlaşma programına, sivil toplum kuruluşları, vatandaşlar ve ilçe protokolü ilgi gösterdi.


BAYRAMLAŞMADA BULUŞTULAR

Çayırova Fatih Sultan Mehmet Parkında yoğun katılımla gerçekleştirildi. Kocaeli AK Parti Milletvekili Cemalettin Kaflı, Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu ve Çayırova Belediye başkanı Şevki Demirci Çayırova AK Parti İlçe başkanı Zafer Kılıç, Çayırova emniyet müdürü Osman Gül, Çayırova milli eğitim müdürü Şener Doğan, Çayırova belediye başkan yardımcısı Orhan Keskin, Çayırovaspor kulübü başkanı Murat Gültekin, Çayırova AK Parti ilçe yöneticileri, kadın kolları, gençlik kolları, Çayırova belediye meclis üyeleri, AK Parti Kocaeli il yöneticileri Ayşin Balcılar, İdris Demir, STK başkanları mahalle muhtarı hazır bulundular.

RENKLİ KARELER YAŞANDI
Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen kent bayramlaşması bu yıl Çayırova Fatih Sultan Mehmet Parkında gerçekleştirildi. Bayramın birinci günü sabah saat 10:30’da başlayan bayramlaşmada Kocaeli AK Parti Milletvekili Cemalettin Kaflı, Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu ve Çayırova Belediye başkanı Şevki Demirci tüm katılımcıların bayramını kutladılar. Güzel bir sohbet ortamında devam eden bayramlaşma programı ile son bulan kent bayramlaşması programı yine dolu dolu ve güzel bir şekilde gerçekleştirildi. AK parti ilçe Başkanı Zafer Kılıç öncülüğünde ilçe teşkilat önünde otobüs ile Kocaeli AK Parti il bayramlaşma programına birlikte hareket ettiler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki