Çayırova'dan Suriye’ye Yardım Eli

Ak Parti Çayırova Kadın kolları Başkanlığının organize ettiği yardım tırları Suriyeli ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıktı.
16 Mart 2014, Pazar - 16:48

Suriye’de yaşanan Esed zulmünün mağduru olan ve büyük zorluklar yaşayan halka yönelik düzenlenen 27 Aralık’ta başlayan ”Kış Geldi, Suriye İçin Bir Ekmek, Bir Battaniye” kampanyasına bir destekte Çayırovadan geldi.

Çayırova Ak parti kadın kolları başkanlığının düzenlediği yardım kampanyası sonucu,Battaniye,ilaç,mama ve çeşitli yiyecek guruplarından oluşan yardımlar önceki gün Suriyeli ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıktı,Ak parti Çayırova ilçe kadın kolları başkanı Fikriye Çelik yapmış olduğu açıklamada; Her gün yüzlerce insanın hayatını kaybettiği, şehirlerin ve köylerin yerle bir edildiği, sivil insanların katledildiği, milyonlarca insanın Suriye içinde ve dışında mülteci konumuna düştüğü ve çok ağır şartlar altında yaşadığı bir durumla karşı karşıyayız. Hepimiz bir imtihanla karşı karşıyayız, bu nedenle de bu imtihandan yüz akıyla çıkabilmemiz için Suriyeli mağdur ve mazlum kardeşlerimize daha çok yardım elimizi uzatmamız gerekiyor.

Suriyeli mazlum ve mağdur kardeşlerimize yönelik bu insanî kampanyaya katılan, destek veren, katkı sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum, Allah kendilerinden razı olsun” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki