ÇAYIROVALI AK GENÇLERDEN BİR ÖRNEK DAVRANIŞ

26 Mart 2015, Perşembe - 12:42

Çayırova AK Parti Gençlik kolları başkanı Kerem Coşkun, ilçe yöneticisi Emrah Cingöz, Ak Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları;  Halkla İlişkiler Birim Başkanı İbrahim Güler, Üniversitelerden Sorumlu Başkan Sedat Özçelik ve Ak-Nesil Komisyon Başkanı Burhan Gözütok önderliğinde başlattığı başarılı bir kampanya ile eğitime destek amaçlı  ilçemizde bulunan Şehit Er Mücahit Okur İmam Hatip Lisesi’nin yeni açılan kütüphanesine kitap bağışında bulundu. 

 

 

Kampanya ile ilgili değerlendirme yapan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kerem Coşkun;

‘’Başarının en önemli kaynağı bilgidir. Bilgi, güçtür. Ak Parti  gençliği olarak eğitime  çok önem veriyoruz.  Bizlere pek çok kapının anahtarını sunacak olan kitap okuma alışkanlığını tüm okullarda kazandırmalıyız. Her gün yeme, içme, hava ve suya ne kadar ihtiyacımız varsa, bilgi ve öğrenmeye de o kadar ihtiyacımız vardır. Bizde bu sorumluluğun bilincinde başarılı bir çalışma başlatarak yaklaşık 150 adet kitap topladık ve Şehit Er Mücahit Okur İmam Hatip Lisesi’nin yeni açılan kütüphanesine bağışladık.  Bu güzel çalışmada  emeği geçen, katkı sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum.’’dedi.

 

 Şehit Er Mücahit Okur İmam Hatip Lisesi Müdürü Zafer Aslan’ı makamında ziyaret eden gençler,  toplamış oldukları  kitapları Müdür Bayar’a teslim ettiler.

Müdür Zafer Aslan; ziyaretlerinden ve kütüphaneye bağışladıkları kitaplardan ötürü kendilerine teşekkür ederek bu tarz çalışmaların tüm gençlerimize örnek teşkil etmesi temennisinde bulundu.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki