Çayırovalılar Cirit Şöleninde Buluştu

Çayırovalılar Cirit Şöleninde Buluştu
12 Temmuz 2016, Salı - 11:57

Dostluk havasında geçen cirit müsabakalarında birlik ve beraberlik mesajları verildi. AK Parti ilçe başkanı Zafer Kılıç Ata sporu olan cirit şöleninde Yerini Aldı. Çayırovanın Başarılı Spor Kulübü Olan Anadolu Spor Kulübü birinciliği elde ederek yarışmalarda yerini alacak.

 

Kıyasıya geçen mücadele birinciliği elde eden Çayırova Anadoluspor cirit takımı büyük bir çoşku yaşadı. Çayırova Anadolu Spor Kulübü’nün folklor öğrencileri ve gruplarının gösterileri ile festival havasına geçen cirit şöleninde dostluk havasında bir mücadele gerçekleşti.

Cirit Müsabakalarında Kazanan Dostluk Oldu

Çayırova Anadolu spor kulübü başkanı Mücahit Polat ve yönetimi tam kadro olarak yerlerini aldılar. Tamamen dostluk çerçevesinde geçen organizasyona Çayırova’lılarda ilgi gösterdi. Hazırlanan alanlar içerisinde cirit şölenini izleyen vatandaşlar zaman zaman alkışlarla ciritçilere destek oldular. Büyük çekişmeye sahne olan karşılaşmaların ardından dostluk havasında geçen cirit şöleninin tamamlanması ile birlikte plaket takdimi gerçekleştirildi çok sayıda Çayırova’lı katıldı. 

Zafer Kılıç, Ata Sporumuzu Yaşatacağız

Programın başlarında selamla konuşması gerçekleştirerek katılımcılara teşekkürlerini ileten Çayırova AK Parti İlçe Başkanı Zafer Kılıç, Ata sporu olan ciriti yaşatmanın ve gelecek kuşaklara aktarmanın önemli olduğunu vurguladı. Toplumu bir arada tutan değerlerin kültürel değerler olduğuna dikkat çeken başkan Kılıç, gelenek ve göreneklere sahip çıkarak, sosyal ve kültürel etkinlikleri yaşatacaklarını belirtti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki