ÇAYIROVA’NIN BAŞARISI DEVAM EDECEK

23 Mart 2015, Pazartesi - 12:32

AK Parti Çayırova Atatürk Mahallesi Sandık Danışma Kurulu Toplantısı önceki gün yapıldı. AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Çayırova Belediye Başkan Yardımcısı Fikriye Çelik, AK Parti Çayırova Kadın Kolları Başkanı Banu Çürüksulu Demir, AK Parti Çayırova Gençlik Kolları Başkanı Kerem Coşkun, AK Parti Kocaeli İl Yönetim Kurulu Üyesi İdris Demir, AK Parti Kocaeli İl Yönetim Kurulu Üyesi Ayşin Balcılar, Mahalle Başkanı Abdurrahman Çapan ve birçok partilinin katıldığı programa ilgi oldukça yoğundu.

ÇAPAN: GİRİLMEDİK EV SIKILMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ

Açılış konuşmasını yapan Mahalle Başkanı Abdurrahman Çapan “Atatürk Mahallesi teşkilatı olarak gerek ilçe başkanlığımızla yaptığımız toplantılarda gerekse mahallemizin bize ilettiği sorunları çözme noktasında ilçe teşkilatımız ve belediyemiz ile birlikte koordineli olarak çözmeye çalışıyoruz. Mahallemizin her noktasında çözüm bekleyen sorunları takip edip çözüme ulaştırmaktayız. Atatürk Mahallesi olarak girilmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacağız. İlçe Başkanımızın İl Başkanımıza verdiği 12 ilçe’de 1. Olacağız” sözünü yerine getirebilmek için elimizden geleni yapacağız. Biz mahalle teşkilatları olarak vatandaşımızla ilçe teşkilatımız arasında bir köprüyüz ve o köprü’nün daha sağlam olması için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. 7 Haziran Genel Seçimlerine çok az bir süre kaldı ve bu yüzden mahalle teşkilatımızı ve vatandaşlarımıza sandığa sahip çıkmalarını istiyoruz. Biliyoruz ki partimize yapılan her türlü saldırıların cevabı sandıkta verilecektir. Başbakanımızın çok güzel bir sözü var “Önce gönüllülük sonra sorumluluk daha sonra zorunluluk” diyor bu duygu ve düşünceler içerisinde Atatürk Mahallesi olarak elimizden gelenin en iyisini yapacağımızı bilmenizi isteriz” Dedi.

ÇÜRÜKSULU DEMİR; SANDIK NAMUSTUR

Mahalle Başkanı’ndan sonra söz alan Kadın Kolları Başkanı Banu Çürüksulu Demir “7 Haziran Genel Seçimlerine Kadın kolları olarak bütün teşkilatlarımızla birlikte durmadan çalışıyoruz. Unutulmamalıdır ki demokrasi sandıkta başlar sandıkta tecelli eder, sandık namustur. Bir siyasi parti sandıklara sahip çıkamıyorsa, sandıkları gözetim altında tutamıyorsa o siyasi parti en başta kaybetmiştir. İşte bizim diğer siyasi partilerden farkımız sandığımıza verdiğimiz önemdendir. 12 yıldır 8 seçimde başarı göstermemizde sandıklara sahip çıkıyoruz olmamızın etkisi tartışılmazdır. Şimdi ki oluşturduğumuz sandık yönetim kurulu üyelerimizle önceki başarılarımızı taçlandıracağız. Sandık yönetim kurulları ile tüm seçmene ulaşabilecek ve onlarla hemhal olacağız. Bilinmelidir ki başarının tek yolu çalışmaktır.” Dedi.

KILIÇ; GEÇMİŞİ UNUTTURMAYACAĞIZ

Kadın Kolları Başkanı’ndan sonra söz alan AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç; “Gerçekten yoğun günler geçiriyoruz. İşimiz çok yoğun, çok zor ama yolumuz uzun. Bilinmelidir ki biz Çayırova teşkilatı olarak yorulmak nedir bilmeden zorluğa göğüs gererek çalışmaya devam ediyoruz. Seçim sandıkta kazanılır ve inanıyorum ki bütün mahallerimiz sandığına sahip çıkarak biz Kocaeli’de Çayırova ilçesi olarak daima 1. olacağız. İnsanlarımız geçmişi çabuk unutuyorlar. Geçmişi unutturmak adına birimlerimiz “öncesi – sonrası” adı altında bir çalışma hazırlıyorlar bu çalışmamızı yaparak geçmişte neler yaptığımızı göstereceğiz. Biz halen iktidar olarak devam ediyorsak Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız’ın nezlinde teşkilatlarımızın güçlü olmasından dolayıdır. Biz Çayırova teşkilatı olarak ayrı ayrı koordineli olarak yaptığımız işlerle başarımıza başarı katıyoruz ve katmaya da devam edeceğiz.” Dedi.

DEMİRCİ; FARKIMIZ ÇOK ÇALIŞMAMIZDANDIR

Kılıç’tan sonra söz alan Belediye Başkanı Şevki Demirci ise; “Diğer partililer ilçe danışmalarını yapamazken biz burada sandık kurulu toplantılarını yaptık ve bitirmek üzereyiz bu yüzden başta ilçe başkanımız olmak üzere teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Bizim için her seçim önemli. Önemli olmasının sebebi de şu, seçim “Genel Seçim” diye geçer ama aslında yerel seçimdir. Çünkü Belediyeler üzerinden döner ve halkımıza verdiğimiz hizmetin sorumluluğundan dolayı da bizler için çok önemlidir.” Kısaca projelerimizden de bahsetmek istiyorum “Yarım kalan semt konaklarının açılışını ve bitmek üzere olan okullarımızın açılışlarını çok yakında yapacağız. Şekerpınar da 10 bin metrekare park alanı olan yerin tamamını bitirdik onunda açılışını yapacağız. Otogar sıkıntımız vardı onun da projelerini bitirdik temelini atacağız.” 1 yıldır buradayız her ne kadar bazılarına göre bir şey yapmıyor gözüksek de birçok güzel iş yaptık yapmaya da devam edeceğiz. Biz verdiğimiz sözlerin hepsinin arkasındayız. Biz süslü kelimelerle insanları kandıranlardan değiliz yapabileceğimizi ve anlatabileceğimizi sizlere söylüyoruz. Yaptığımız çalışmalar sonucunda da 5 yılın sonunda Çayırova’yı tanıyamayacaksınız.” Dedi.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki