Çayırovanın Yıldızları Parlıyor.

Çayırovanın Yıldızları Parlıyor
07 Şubat 2016, Pazar - 14:07

Kurulduğu günden beri Çayırova’da örnek projelere imza atarak kültürümüzün yaşaması için büyük gayretler gösteren Anadolu spor kulübü başarılı sosyal faaliyetlere imza atarak kentin tanıtımına katkı sağlamaya devam ediyor.

Çayırova Anadolu Spor Kulübü Derneği folklor ekipleri Folklor Hocası Ahmet Yılmaz öncülüğünde çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.

Kültürler Anadolu İle Buluşuyor

Çayırova Anadolu Spor Kulübü folklor ekibi katıldıkları etkinliklerde izleyenlere güzel saatler yaşatıyor. Programlarda da minik folklor ekibini, Çayırova Anadolu Spor Kulübü Başkanı Mücahit Polat ve yönetimi yalnız bırakmıyorlar. Minik göstericilerin davulunu ise kendi hocaları Ahmet Yılmaz öncülüğünde yanlarında her zaman bir ağabeyleri olarak yardımcı olmaya devam ediyor.

Dernek başkanı Polat dernek binasındaki gerçekleşen genç perilerin çalışmalarını yakından takip ederek gazetemize yaptığı demeçte folklor öğrenen geç kızlarımızın aileleri kendilerine gösterilen ilgi ve alakaya teşekkür ederek, İnşallah hep beraber daha güzel sosyal projeler üreterek halkımızın göğsünü kabartmaya devam edeceğiz dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki