Çayırovaspor Kartalları Bismillah Dedi

23 Temmuz 2015, Perşembe - 13:08

Süper Amatör Lig’den tekrar Bölgesel Amatör Lig’e yükselmeyi amaçlıyan Çayırovaspor, yönetim kurulu, teknik ekibi ve futbolcu kadrosu ile Kuştepe Arena Stadı’nda ilk buluşmada Bismillah dediler.

İlk antrenmanını 20 kişi ile gerçekleştiren Çayırovaspor’da transferi gerçekleşen 2 futbolcu ve kaleci Engin yer almadı. Çayırovaspor Kulüp Başkanı Murat Gültekin,  Yönetim Kurulu Üyeleri Abbas Sır, Muhammet Güllüce, Zekeriya Keskinoğlu, Ahmet Ünal ve Altyapı Antrenörlerinin de i zlediği ilk antrenman Teknik Direktör Eyüp Tutçuğlu nezaretinde gerçekleşti.  Türkiye Şampiyonu olarak Çayırova ve Kocaeli’ye büyük gurur yaşatan Çayırovaspor U-17 Takımı’nda kaleci Ender Dursun başta olmak üzere toplam 5 futbolcu A Takım ile birlikte antrenmana çıktı. Ayrıca Çayırovaspor’un kadrosuna kattığı önemli isimlerden Oğuzhan’da antrenmandaki yerini aldı.

ÇAYIROVASPORDA YÜZLER GÜLÜYOR

Akşam saatlerinde gerçekleşmesine rağmen antrenman yoğun sıcak havada yapılırken Fatih Karagülle ve Kutay Şenyıl çalışma tempoları ile genç arkadaşlarına örnek olurken geçen sezonun tecrübeli isimlerinden Yunus ve Ömer’de tempoları ile dikkat çektiler. Erol Kaplan tarafından detaylı bir şekilde çalıştırılan futbolcular fizik kondisyona dayalı bir antrenman yaparken çalışmaların sonuna doğru topla da buluştular.

BAŞKAN GÜLTEKİN, YALNIZ BIRAKMADI

Çayırovaspor Kulüp Başkanı Murat Gültekin antrenmanın başında Teknik Ekibe ve futbolculara başarılar dilerken, sakatsız ve başarı dolu bir sezon geçirmelerini temenni etti. Futbolcu ve teknik kadro antrenmanını gerçekleştirirken Başkan Murat Gültekin’de stadı ve hayata geçmesi beklenen dinlenme tesisi yapılacak odaları inceledi. Antrenman sonunda futbolculara meyve ikramında bulunan Başkan Gültekin, futbolcularının duş alıp stattan ayrılmalarına kadar kendisi de stadı terk etmedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki