Çayırovaspora Sevgi Seli

10 Ocak 2016, Pazar - 12:22

Hedefi BAL’a Yeniden Dönme Mücadelesi Veren Çayırovaspor, Hafta Sonu Çayırovanın Yeni Gözde Mekânı Olan Çanak Çay Evi Salonu’nun Konuğu Oldu Kahvaltı Programında Çayırovaspor Çayırovalı Sporseverler İle Bir Araya Geldi.

Çayırovalı Esnaftan Takıma Destek

Bu sezon Amatör Süper Lig’de yeniden BAL’a dönme mücadelesi veren Çayırovaspor, oynadığı başarılı futbol ile Bal ligine adeta göz kırpıyor. Yeşil siyahlılara Çayırova’dan da destek sürüyor. Çayırova temsilcisi hafta sonu Muammer ve Recep Karataş’nın işlettiği Çanak Çay Evi ’in konuğu oldu. Yeşil siyahlıları ağırladı Zengin kahvaltı menüsü ve kaliteli hizmetiyle Çayırovaspor yönetimi, teknik ekibi ve futbolcularını konuk eden Çayırovanın yeni gözde mekanı Çanak Çay Evi, yeşil siyahlı kulübe güzel bir jest yaparak örnek bir davranış sergiledi. Çanak Çay Evi Salonu nefis yöresel kahvaltısıyla yeşil siyahlıları ağırladı ve tam destek verdiler.

Başkan Gültekin, Karataş Kardeşlere Teşekkür Etti

Mekânın işletmecilerinden Muammer ve Recep Karataş, bölge takımlarını konuk etmekten mutluluk duyduklarını dile getirerek, Çayırova sporamıza hayırlı olmasını dilediler. Çayırovaspor Kulübü Başkanı Murat Gültekin de kendilerini ağırlayan Çanak Çay Evi işletmecilerine teşekkür etti. Oldukça samimi ve sıcak bir ortamda kahvaltılarını yaptıklarını ifade eden Gültekin, “Çanak Çay Evi işletmecilerine bizleri ağırladıkları için teşekkür ediyoruz’’dedi.  Günün anısına toplu fotoğraf çektiren Çayırovasporlu futbolcular, neşeli ve güzel bir ortamda stres attı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki