Çayırovasporda Fark Var

Çayırovasporda Fark Var
02 Ağustos 2016, Salı - 13:02

Bölgesel Amatör Lig’e yükselen Çayırovaspor, yönetim kurulu, teknik ekibi ve futbolcu kadrosu ile Kuştepe Arena Stadı’nda ilk buluşmada Bismillah dediler.

Dualarla gerçekleşen görkemli açılışta birlik ve beraberlik mesajları verildi. 2016 – 2017 İlk antrenmanını tam kadro ve yeni transferleri ile gerçekleştiren Çayırovaspor’da hedef şampiyonluk. Görkemli açılışa Çayırova kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Çayırova belediye başkan yardımcıları Fikriye Çelik, Orhan Keskin, Çayırova belediye meclis üyeleri Murat Karaca, Şaban Güllüce, Erhan Saridede, Berkant Emiroğlu, Cengiz Kudu, Filiz Ayyıldız, Çayırova ilçe şube spor müdürü Çetin Malkoç, ve çok sayıda Çayırovaspor sevdalıları açılışta yerlerini aldılar. Çayırovaspor Kulüp Başkanı Murat Gültekin,  Yönetim Kurulu Üyeleri Abbas Sır, Zekeriya Keskinoğlu, Ahmet Ünal ve Altyapı Antrenörlerinin de i izlediği ilk antrenman Teknik Direktör Eyüp Tutçuğlu nezaretinde gerçekleşti. 

ÇAYIROVASPORDAN DUALARLA İLK BULUŞMA

Akşam saatlerinde gerçekleşmesine rağmen antrenman yoğun sıcak havada yapılırken Fatih Karagülle çalışma tempoları ile genç arkadaşlarına örnek olurken geçen sezonun tecrübeli isimlerinden İdris ve Tayfun’da tempoları ile dikkat çektiler. Teknik kadro tarafından detaylı bir şekilde çalıştırılan futbolcular fizik kondisyona dayalı bir antrenman yaparken çalışmaların sonuna doğru topla da buluştular.

BAŞKAN GÜLTEKİN, HEDEF ŞAMPİYONLUK

Çayırovaspor Kulüp Başkanı Murat Gültekin antrenmanın başında Teknik Ekibe ve futbolculara başarılar dilerken, sakatsız ve başarı dolu bir sezon geçirmelerini temenni etti. Futbolcu ve teknik kadro antrenmanını gerçekleştirirken Başkan Murat Gültekin’de Bal liginde şampiyon olarak yeni bir başarıya imza atacaklarını belirtti. Antrenman sonunda futbolculara meyve ikramında bulunan Başkan Gültekin, futbolcularının duş alıp stattan ayrılmalarına kadar kendisi de stadı terk etmedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki