Çayırova’ya 2016’da 21 Bin Metre Altyapı

10 Aralık 2015, Perşembe - 12:34

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü ve Çayırova Belediyesi tarafından 2016 yılı altyapı yatırım planı belirlendi. Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci ve İSU Genel Müdürü İlhan Bayram’ın katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda 2016 yılında Çayırova’ya 21 Bin metre altyapı planlandığı açıklandı.

Altyapı Çalışmaları 3 Mahallede Devam Edecek

2015 yılında 14 Bin metre içme suyu, 17 Bin metrede kanalizasyon hattı ile Çayırova da altyapı noktasında önemli bir yol alındığını ifade eden başkan Demirci, İSU Genel Müdürü İlhan Bayram’a teşekkürlerini iletti. Çayırova’nın altyapı alanındaki sıkıntılarının birer birer çözüldüğüne dikkat çeken Demirci, 2015 yılında Emek, Özgürlük, Atatürk ve Şekerpınar Mahallelerinde altyapı yatırımı gerçekleştirildiğini açıkladı. Üstyapı planlamalarının yerine getirilmesi için önceliğin altyapı olduğunu dile getiren Demirci, altyapı ve üstyapı noktasında hizmetlerin devam edeceğini söyledi.

Düzenlenen toplantıda 2016 yılı yatırım planını da ele alan Demirci, Çayırova’nın içme suyu ve kanalizasyon olmak üzere toplamda 21 Bin metre yatırım alacağını açıkladı. Demirci, Özgürlük Mahallesinin kalan kısımlarında altyapı yatırımı uygulanacağı, İnönü ve Akse Mahallelerinin de içme suyu ve kanalizasyon çalışmalarının yapılacağı belirtti

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki