“Çayırovaya Yakışan Bir Tesis”

“Çayırovaya Yakışan Bir Tesis”
16 Ekim 2016, Pazar - 16:14

Çayırovalı Vatandaşların Yoğun İlgi Gösterdiği Sosyal Tesis İçin Çayırovanın Sevilen Simaları Haydar Turgut Ve Keşan Çay Evi Sahibi Bülent Taşkıran Gazetemize Yaptıkları Açıklamada; İlçemize Böyle Bir Tesis Kazandıran Sayın Belediye Başkanı Şevki Demirci ve Ekibine Teşekkürlerini Sundular.


Çayırova Belediyesi Tarafından Akse Mahallesi Çağdaşkent Parkı Alanı İçerisinde İnşası Tamamlanan Sosyal Tesis, Çayırova’lılara Kapılarını Açıyor.

ÇAYIROVALI VATANDAŞLARDAN TAM NOT

Çayırova Belediyesi Sosyal Tesisleri, İşletme Müdürü Emrah Bıkım Öncülüğünde güzelliği ve güler yüzlü hizmetiyle birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Çayırova Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde aynı zamanda okul aile birliği toplantıları, seminerler ve birçok farklı cemiyet de organize ediliyor. Sadece Çayırova’dan değil, civar il ve ilçelerden de çok sayıda ziyaretçinin geldiği tesislerde çalışan personeller de görevlerini eksiksiz yaparak, Çayırova Belediyesi’nin güler yüzlü hizmet anlayışını vatandaşlara en güzel şekilde yansıtıyor.

UYGUN FİYAT KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI
Türk ve dünya mutfağından seçkin zengin menüsü, kaliteli hizmet anlayışı ve uygun ücret politikasıyla  Çayırova halkına hizmet veren Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet
Gerek dış görünümü gerekse de iç mekan tasarımı ile çok şık ve modern bir tesisi hizmete sunduklarını aktaran Demirci, Sosyal Tesisin resmi açılışını ilerleyen günlerde gerçekleştireceklerini başlayan sosyal tesislere Çayırova halkından tam not alıyor. Çağdaşkent Parkı içerisinde Çevresindeki sosyal yaşam alanları, yeşil alanlar ve parklar ile bir bütün haline gelen tesisin aynı zamanda Çayırova’nın ilk sosyal tesisi. 600 metrekare kafe-restoran alanına sahip tesisimizin ön tarafından da geniş bir alan bulunmaktadır. Açık kapalı 1500 metrekare alana sahip tesisinde tam donanımlı toplantı ve seminer salonu idari bölümler ve tesis için gerekli tüm donanımlar yer alıyor.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki