ÇAYIROVA’YA YAKIŞMAYAN GÖRÜNTÜ!

19 Ocak 2015, Pazartesi - 16:07

Çayırova’da Bir Süre Önce Yıkılan İlçenin En Eski Binası Olan İmamoğlu İş Merkezi Yıkıldıktan Sonra Hiçbir Önlem Alınmaması dikkatlerden kaçmıyor.

Çevre Kirliliği Yüzünden Çayırova’ya Gelen Vatandaşlara Kötü Bir İzlenim veriyor.Çevrede  oturan vatandaşlar bu görüntünün “İlçeye Hiç Yakışmadığını belirtiyorlar

Vatandaşların yoğun kullandığı Fatih Caddesi girişinde bulunan yıkılan harabe olan bina yüzünden aileleri ile birlikte caddeye çıkan vatandaşlar kaldırımda bile yürümekte zorluk çekiyorlar. Kaldırım üzerinde bulunan bazı firmalarının reklam tabelaları yaya yolunu kullanan vatandaşları rahatsız ediyor.

Daha Neyi Bekliyorsunuz!

Esnaf ve Vatandaşlar gazetemize yaptıkları açıklamada; Çayırova Belediyesi İlçeye renk katması için yapılan Osmanlı tuğrası renkli ağaçlar ile yaşanılabilir bir Çayırova için çalışmalarına ara vermeden sürdürüyor, hiçbir önlem alınmayan yeni yapılacak olan iş merkezi etrafı dahil hiçbir güvenlik önlemi alınmaması kafalarda soru işareti olarak görülmektedir diye belirttiler. Acilen Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci ve ekibini göreve davet ettiler.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki