Çelenkoğlu’ndan Demirci’ye Veda Ziyareti

Çelenkoğlu’ndan Demirci’ye Veda Ziyareti
15 Aralık 2016, Perşembe - 15:29

Manisa’nın Salihli ilçesi Kaymakamlığına atanan Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Belediye Başkanı Şevki Demirci’ye veda ziyaretinde bulundu.

İçişleri Bakanlığı’nın kararnamesi ile birlikte Manisa’nın Salihli ilçesine tayini çıkan Turgut Çelenkoğlu, veda ziyaretinde Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci ile bir araya geldi. Çayırova’daki görev süresince her kurumla olduğu gibi Çayırova Belediyesiyle de uyum içinde çalıştıklarını ifade eden Çelenkoğlu, “Belediye Başkanımız Şevki Demirci ve ekibi ile görev yaptığımız süre içinde uyumlu çalıştık. Halkla ve kurumlarla hep iç içe olduk. Çayırova’da görev yapmaktan son derece mutlu oldum.” dedi.

Kaymakam Turgut Çelenkoğlu’na Çayırova’daki hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Şevki Demirci, “Kaymakamımız Turgut Çelenkoğlu ile görev yaptığı süre boyunca istişare içinde çalıştık. Gerek yatırımlarda, gerekse de projelerimizde fikir alışverişinde bulunduk. Sayın Çelenkoğlu’na ilçemize yapmış olduğu hizmetler için teşekkür eder, yeni görev yerinde başarılar dilerim.’’ dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki