Çelik Durmak Bilmiyor

Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik, Köy ve Mahalle programlarının dışında organize ettiği “Hanımlarla Buluşma” programlarının ikinci turuna hergün iki farklı mahallede düzenlediği salon programlarıyla devam ediyor.
18 Şubat 2014, Salı - 13:39

Hergün iki farklı mahallede seçime kadar toplam 66 program yaparak “Hanımlarla Buluşma” programı gerçekleştirecek olan Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik bu çalışmanın ikinci turuna başladı. Ulus ve Güzeller Mahallesinde salon çalışmalarını gerçekleştiren Başkan Adayı Çelik, Gebze için yapacaklarını anlattı.

“ELİMİZDEN GELENİN FAZLASINI YAPMALIYIZ”

İlk olarak söz alan Saadet Partisi Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanı Nesrin Özkan, “Gebze’de Saadetli belediyenin olması için bizlere büyük görevler düşmektedir. Bunun için bizler ellerimizden gelenin fazlasını yapmamız gerekiyor.” dedi. Ulus Mahallesinde Sıla Düğün Salonun, Güzeller Mahallelesinde Samsunlular Derneğinde hanımlarının yoğun ilgi gösterdiği programda bayan seçmenlere hitap eden Başkan Adayı Çelik, amaçlarının yaşanabilir bir Gebze olduğunu söyledi.

“DERDİMİZ GEBZE”

Gebze’ye Şehr-i Emin olmak için talip olduğunu ifade ederek sözlerine başlayan Belediye Başkan Adayı Çelik, “Biz Gebze’nin kazanması için aday olduk. Bu anlamda yaptığımız ve yapmaya çalıştığımız tüm çalışmalar ve projeler bu alana yöneliktir. Bu anlamda tüm birimlerimiz çalışmalarını buna göre yapıyor. Biz hizmete endekslenmiş bir yapıyız. Biz muhalefette iken bile Gebze’ye nasıl hizmet edebiliriz bunun mücadelesini veriyoruz. Bizim derdimiz Gebze. Şimdi buradan soruyorum size bir önceki Belediye Başkanını bilen var mı? İbrahim Pehlivan’dı Belediye başkanı. Peki, şimdi nerde kendisi. Yok. Belediye Başkanı olmadan öncede bilen yoktu şimdi de bilen yok. Mevcut Başkan Adnan Köşker, önceden kim biliyordu kimse. 30 Mart’tan sonra seçilemezse nereden bulacaksınız. Bulma imkanınız yok. Ama biz buradayız. En fazla gideceğimiz yer köyümüz Duraklı köyü orada da dursak dursak en fazla bir hafta dururuz sonra yine Akse Sapağına geliriz. Biz Gebzeliyiz. Bizi her zaman bulursunuz. Bize ulaşmak kolay. Biz halk meclisleri yapacağız ayda bir. Her ay farklı bir mahalleye gideceğiz. Başkan yardımcılarımız ve Daire müdürlerimizle birlikte. Kimin sorunu var anında yerinde çözeceğiz. Halkın bizden hesap sormasını sağlayacağız. Makam kapılarını kaldıracağız. Belediye’de işiniz olduğunda araya aracılar koyarak işinizi halletmeyeceksiniz direk gidip kendiniz işinizi halledeceksiniz. Eğer işiniz olmadı sorun çıktı anında Başkana ulaşabileceksiniz. Bizden hesap soracaksınız. Sormanız da lazım. Gebze’nin en büyük sorunlarından birisi imar sorunu. Bunu gelin birlikte yapalım. Kapalı kapılar arkasında bir imar çalışması olmasın. Kazanan siz olun başkaları kazanmasın. Biz rahmetli Pembegüllü zamanında bu imar çalışmasını belli mahallelerde yaptık. Kimsede diyemez ki biz mağdur olduk. Hala bize dua ederler. Allah sizlerden razı olsun diye. Biz geldiğimizde Belediyenin giriş kapısına ve makam odalarına “Rüşver Alanda Verende mel’undur” yazılarını asacağız. Biz Gebze nasıl kazanır onun derdindeyiz. Biz Gebze’de yaşıyoruz. Başka bir derdimiz yok” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki