Çelik Durmak Bilmiyor

Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Çelik adeta durmak bilmeden çalışıyor. Dur durak, yorulma nedir bilmeden seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Başkan Adayı Çelik, aynı gün içerisinde biri medya ziyareti olmak üzere, esnaf ziyareti, kent meydanı halk buluşması, Baro, esnaf çay ocağı, taksi durağı, Fotoğrafçılar Derneği ziyaretlerinin ardından akşam da Sivaslılar Derneğini ziyaret etti.
02 Mart 2014, Pazar - 15:27

Güne Akse Sapağı Yıldız Camisi Sabah Namazı ile başlayan Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik’e Belediye Meclis Üyesi Adayları da eşlik etti. Günün tamamını halkın arasında geçirerek halktan büyük ilgi ve destek alan Başkan Adayı Çelik, aynı çalışmanın ve uygulamanın 30 Mart sonrasında da devam edeceğini söyledi.

“ÇÖZÜM OLMAYA GELİYORUZ”

Kendilerinin İkbal Siyaseti yapmadığının altını çizen Başkan Adayı Çelik, “Biz siyaseti Allah Rızası için yapıyoruz. Bizim anlayışımız bunu gerektiriyor. Bu anlamda çalışmalarımızda bereketli oluyor. Artık halkımıza vatandaşlarımıza nasıl daha çabuk ulaşırız bunun mücadelesini verip kendimizi ve Gebze için projelerimizi anlatıyoruz. Bu anlamda bir gün yeri geliyor bize yetmiyor. Her gittiğimiz ortamda Gebze’mizin sorunlarını ve somut çözüm önerilerini anlatıyoruz. Halkımızın Belediye olan işlerinde araya kesinlikle aracı koymadan helledebileceklerini aylık farklı farklı mahallelerde halk meclisleri yapacağımızı söylüyoruz. Sorununu çözememiş vatandaşlarımızın sorunlarını anında halk meclislerinde çözüme kavuşturacağız. Bu anlamda biz halkın önüne set engel değil çözüm olmaya geliyoruz.” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki