ÇELİK Sevgisi Salonu Patlattı

Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik, seçim çalışmaları sebebiyle düzenlediği yemekli programlarda bu sefer Gebzeli seçmenleri ağırladı. Halkın yoğun ilgi gösterdiği programda projelerini anlatan Belediye Başkan Adayı Çelik’e katılanlar destek vereceklerini söylediler.
23 Mart 2014, Pazar - 12:51

Hisar Kültür Salonunda gerçekleşen buluşmaya yoğun katılım oldu. Her iki katında tıklım tıklım dolu olduğu gecede katılımcılar “Gebze Başkanını Seçti” dediler. Belediye Meclis Üyesi Adaylarının da hazır bulunduğu programa Belediye Başkanı gibi alkış ve tezahüratlar eşliğinde giren Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik’e katılımcılar ve özellikle de çocuklar yoğun ilgi gösterdi.

“YAPILMAYAN HİZMETLERİ YAPMIŞ GİBİ REKLAM YAPIYORLAR”

Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik, Hisar Kültür Salonunda yaklaşık 2 bin kişinin katılımıyla gerçekleşen programda bir araya geldi. Gebze için yapacaklarını ve hedeflerini anlatan Belediye Başkan Adayı Çelik, “Biz kentimizin sorunlarını biliyoruz. Buna yönelik sorunların çözümü doğrultusunda projeler hazırladık. Biz günü kurtarma anlamında halkımızın gözünü boyama anlamında çalışmalar yapmıyoruz. Bunu yapanları Gebze iki dönemdir gördü. 41 proje vaat edip bunların 8 tanesini yapıp diğerlerini de yapmış gibi bilbord reklamları ile halkı kandırmaya yönelik çalışmaları hep beraber izledik. Biz yeni bir kentten bahsediyoruz. Her şeyiyle yeni baştan yapılmış imar edilmiş bir kent. Şuyulandırma çalışmaları bitmiş. Halkın tamamının tapulu kendi evlerinde oturduğu rantiyenin değil halkın kazandığı bir kent. Bizim projelerimiz halka yöneliktir rantiyeye yönelik değildir.” dedi.

“HİZMETİ YANLIŞ YERDE ARAMAYIN”

Kendilerinin hiçbir zaman laf siyaseti yapmadığının altını çizen Belediye Başkan Adayı Çelik, “Biz hizmet siyaseti yapıyoruz. Bizim işimiz gücümüz derdimiz halkımıza hizmettir. Bu anlamda tüm projelerimizi tamamladık ve inşallah sizlerden alacağımız destek ile de bunları 30 Mart sonrasında hayata geçireceğiz. Biz projelerimiz ve hizmetlerimiz arasında Belediyelerin asli yapmakla yükümlü olduğu işleri yazmadık. Zaten onları belediyelerin yapması asli görevleridir. Kentin gelişimi noktasında yapacağımız projelerden bahsettik. Bizim 2019 Gebze vizyonu dediğimiz vurguda ise Kocaeli, Gebze’nin neresinde olacaktır. Bu sözümü iyi dinleyin ve iyi anlayın. Şuan Gebze, İzmit’in 10 yıl gerisindedir. Biz beş yıllık hizmetlerimiz sonrasında size şunu vaat ediyoruz 2019 yılında Kocaeli, Gebze’nin neresinde olacak. Biz öyle bir Gebze oluşturacağız ki Türkiye’de parmakla gösterilecek. tabi bunları gerçekleştirebilmek içinde 30 Mart’ta sizin bize destek olup Belediyeyi bize vermeniz gerekir. Hizmetin adresi biziz. Hizmeti yanlış yerde aramayın iki dönem aradınız Gebze’nin hali ortada.” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki