Ceyhan; Asla vazgeçmeyeceğiz

Ceyhan; Asla vazgeçmeyeceğiz
15 Aralık 2016, Perşembe - 15:23

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, ilçe başkanlarıyla bir araya geldi.

 

 İlçe başkanlarıyla terör, yeni anayasa, teşkilat performans sistemi ve mahalle danışma toplantıları üzerine iştişarede bulunan Ceyhan, yeni anayasa teklifinin vesayetçi aklı rahatsız ettiğini ifade ederek, "Çırpınışlarınız nafile, tankı durduran feraset terör prangasını da kıracaktır" dedi.

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, ilçe başkanları toplantısında, terör yeni anayasa tps ve mahalle danışma meclisleri üzerine istişarelerde bulundu. Toplantıda ilçe başkanlarının yanı sıra, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Mehmet Uzunoğlu ve Teşkilat Başkanı Mustafa Kocaman hazır bulundu. Toplantı da ilçe başkanlarına açıklamada bulunan Ceyhan, "Maalesef Beşiktaş’ta patlayan bombalar sonrasında, tüm Türkiye’de olduğu gibi Kocaeli’de de il başkanlarımızla bir ve beraber olduk teröre karşı tek ses olduk. Bu eylemler neticesinde, maalesef, şehitlerimiz ve yaralılarımız var. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza Rabbimden acil şifalar diliyorum" diye konuştu. 

ASLA VAZGEÇMEYECEĞİZ
Ceyhan, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü, "Türkiye ne zaman, geleceğe yönelik olumlu bir adım atsa, cevabı hemen, terör örgütleri eliyle kan, can, vahşet, kaos olarak önümüze gelmektedir. Defalarca yaşadığımız bu alçak saldırılar bizleri asla yıldırmayacak yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz, Milli birlik ve bütünlüğümüzü artıran bu saldırıları Allah'ın yardımıyla, ülke ve millet olarak, terörün, terör örgütlerinin, teröristlerin ve elbette onların arkalarındaki güçlerin üstesinden geleceğiz, dedi. Devlet ve millet olarak mücadeleden asla vazgeçmeyecek, milletimiz ve memleketimiz için fayda sağlayacak adımlar atmaya devam edeceğiz."

MHP'NİN KATKISI BÜYÜK
Yeni anayasa teklifinde MHP’nin büyük katkısı olduğunu dile getiren Ceyhan, "Titiz bir çalışma sonucu bir anayasa değişiklik teklifi meclise getirildi. Hepsinden önemlisi bu değişiklikle koalisyonlar dönemi sona ermiş oluyor, sürekli istikrarı çıkaran ve beraberinde güçlü bir süreç başlamış oluyor. Yapılacak değişikliğin ülkemize milletimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi. İlçe başkanları ile teşkilat çalışmaları üzerinde istişarelerde bulunan Ceyhan, TPS konusunda boşluk vermeden çalışmaların devam etmesi gerektiğini ifade ederek, mahalle danışma meclislerine yakın zamanda başlayacaklarını söyledi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki