Ceyhan baroyu ziyaret etti

Ceyhan baroyu ziyaret etti
04 Nisan 2016, Pazartesi - 23:40

Baro’yu ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Ceyhan, “Ek bina Adliye’yi rahatlatacak” dedi.

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan başkan yardımcıları ile birlikte bugün Kocaeli Barosu’nun ziyarete ederek, Kocaeli Baro Başkanı Av.Sertif Gökçe ve yönetim kurulunun 5 Nisan Avukatlar Günü’nü kutladı. Ziyarette, AK Partinin avukat yöneticileri Abdullah Eryarsoy, Emel Ceyhan Balcıoğlu ve Mustafa Kocaman’ın yanı sıra İl başkan yardımcıları Ahmet Berberoğlu ve Ahmet Barış’ta hazır bulundu.


Kocaeli Baro Başkanı Gökçe, avukatlar günü nedeniyle yaptıkları ziyaret nedeniyle AK Parti İl Başkanı Ceyhan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Avukatlar Günü’nü son yıllarda yaşanan olaylar nedeniyle buruk kutladıklarını belirten Gökçe, “2 yıldır kutlama balomuzu iptal ediyoruz, bu yıl sadece kokteyl yapacağız. Barış içinde kutlamak istiyoruz. Adaletin gerçekleşeceği ve hukuka olan güvenin yeniden tahsis edileceği inancımızı sürdürüyoruz. Yargıya azalan güvenin yeniden yükseleceğine inanıyoruz.” dedi.


Sıcak karşılama nedeniyle Baro Başkanı Gökçe ve baro yöneticilerine teşekkür eden AK Parti İl Başkanı Ceyhan,  Baro Başkanı ve yönetiminin kente katkılar sunduğu bunun şehrimiz için bir şans olduğunu söyledi. Kentin hızla büyümesi nedeniyle Kocaeli Adliye binasında sıkışıklığın had safhada olduğunu belirten Ceyhan, “Adliye ek binası için ilk adımı atıldı, imarı onaylandı. Yapılınca Adliye binası biraz daha rahatlayacak. Nihai çözüm olan yeni Adliye binası için uygun bir yer bakılıyor, biz destek olacağız.” dedi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki