Ceyhan’dan Başkan Toltar’a hizmete teşekkür ziyareti

Ceyhan’dan Başkan Toltar’a hizmete teşekkür ziyareti
13 Ocak 2016, Çarşamba - 11:08

 

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, İl Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatını ve Dilovası Belediye Başkanlığını ziyaret etti.  AK Parti İl Başkanı Ceyhan, Başkan Tolar’a yaptığı gayretli çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

 

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın ilçedeki ziyaretlerine Belediye Başkanı Ali Toltar, İlçe Başkanı Osman Akbulut, il  ve ilçe yöneticileri de eşlik etti.

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın Belediyeyi ziyaretinde Belediye Başkanı Ali Toltar ilçede yapılan yatırım ve çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunarak bir de sunum gerçekleştirildi.

Belediye Toplantı salonunda yapılan ve hizmetlerin değerlendirilmesi ve koordinasyonu hakkındaki sunuma belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, AK Parti il yöneticileri ve AK Parti ilçe yöneticileri de katıldı.

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, il yönetim kurulu üyeleriyle gerçekleştirdiği ziyaretlerde 2016 yılında ilçe başkanlıkları ile belediye başkanlıkların hazırladığı ve hayata geçirilmesi gündemde olan hizmetleri değerlendirdi. Yapılan çalışma ve hizmet planları ile yapılması gündemde olan çalışmaları ele aldındı.

Gerçekleşen ziyaretler sonrası gündemi değerlendiren İl Başkanı Şemsettin Ceyhan konuşmasında; “ Her zaman söyledim yine söylüyorum, amacımız halkımıza, milletimize hizmet etmektir. Dilovası Belediye Başkanımız Ali Toltar’ın yaptığı gayretli çalışmalarla ilçede önemli projeleri gerçekleştiriyor. İlçe teşkilatımızla koordineli çalışmalar burada meyvesini veriyor.

Bugüne kadar AK Parti hizmette sınır tanımadı. AK Partili belediyelerimiz şehirlerimiz en iyi hizmetler ile gelişmektedir.

Dilovası her yönüyle gelişmiş ve gelişmeye devam etmektedir. 2016 yılında  Belediye Başkanımız Ali Toltar’ın gayretli çalışmalarıyla Dilovası daha da hizmete alacaktır”dedi.     

Daha sonra ilçe genelinde yapılan bir çok çalışma noktası Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Belediye Başkanı Ali Toltar, İlçe Başkanı Osman Akbulut ve yöneticiler gezerek bilgiler aldılar.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki