Ceyhan’dan Çayırova Turu

Ceyhan’dan Çayırova Turu
16 Mart 2016, Çarşamba - 11:48

Kocaeli AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç ve Yöneticileri Çayırova’da Ziyaretler Gerçekleştirdi.

Başkanlar Çayırova’da AK Parti teşkilatlarında başarılı hizmetler veren eski yöneticilere bir takım ziyaretlerde bulundular. Çayırova AK Parti eski ilçe yöneticisi Turan Baş, Çayırova belediyesi eski başkan yardımcısı Nizamettin Günay, AK Parti belediye meclis üyesi Lütfü Cantenür’e ziyaretler gerçekleştirildi. Gerçekleşen ziyarette birlik ve beraberlik mesajları verildi. Başkan Ceyhan AK Parti ailesi olarak Eski dönemlerde başarılı çalışmaları ile adından söz ettiren AK Parti Çayırova’da değişik görevlerde yaptıkları çalışmalar ile halkın sevgisini kazanan yöneticileri ile bir araya gelmenin mutluluğunu birlikte yaşadılar.

BELEDİYENİN ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİ ALDI

Daha sonra Çayırova belediye başkanlığını ziyaret eden il başkanı Ceyhan ve beraberindeki heyet Çayırova belediye başkanı Şevki Demici’den yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Yapılacak projeleride sunum eşliğinde inceleyen Ceyhan,Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci’nin başarılı çalışmalara imza attığını söyleyerek başarılarının devamını diledi.

Ceyhan’a Ak parti Çayırova ilçe başkanı Zafer Kılıç,kadın kolları başkanı Hacer Banu Çürüksulu,Ak parti il yöneticileri Hüseyin Kurt,Ayşin Balcılar,ve İdris Demir eşlik etti

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki