Ceyhan’dan Hayırlı Olsun Ziyareti

Ceyhan’dan Hayırlı Olsun Ziyareti
29 Mart 2016, Salı - 12:26

AKP Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Atılımcı İşadamları Derneği Başkanı Kadir Çetin’i ziyaret etti

Aralık ayında gerçekleşen kongre ile Atılımcı İş Adamları Derneği Başkanı seçilen Kadir Çetin’e AKP tarafından tebrik ziyareti gerçekleştirildi. AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve il yönetimi, ATİK’i ziyaret ederek yeni başkan Çetin’i tebrik etti. Ziyarette bir konuşma gerçekleştiren AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, "Arkadaşlarımızın Aralık ayında kongresi oldu. Biraz geç kaldık açıkçası hayırlı olsun ziyaretin bulunmak için.Başkanımızı ve ekibini tanıyoruz.Hep beraber bu kente değer katmaya çalışıyoruz.Bu yönde güzel eserler üretme çabasında olan derneklere de elimizden geldiği kadarıyla her türlü desteği vermeye çalışıyoruz" dedi.

NİTELİKLİ ÜYE YAPISI 

Ziyarette konuşan ATİK Başkanı Kadir Çetin dernek hakkında bilgiler vererek, "İl başkanımızın STK’lara olan hassasiyetini biliyoruz. Ziyaretinden dolayı il başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Bizim 22 maddelik bir etik kurallar listemiz var. Bu listede yer alan kurallara üyelerimizin uyması gerekiyor. Örneğin üyelerimizden birinin bir iş konusunda bağlantısı varsa o bağlantıya başka bir üyemiz gidip teklif veremez.13 kurucu üyemizle derneğimizin temelini 2005 yılında attık.2009 yılında da oluşumumuzu tamamladık. Derneğimizde şu anda 43 üyemiz var. Amacımız zaten 80–90 civarında üyeye ulaşmak. Nitelikli bir üye yapısı kurmak istiyoruz" diye konuştu.

PROJELERDEN BAHSETTİ

Yeni yönetimle yapılmaya başlanan projeler hakkında açıklamalar yapan ATİK Başkanı Kadir Çetin sözlerini, "Yeni yönetimimizle beraber hemen bir takım komisyonlar kurduk. Arge komisyonu, sosyal ilişkiler komisyonu, eğitim, gençlik ve girişimcilik komisyonu ve medya iletişim komisyonu gibi komisyonları faaliyete soktuk. İlk ayağı üniversite tarafından başlatılmış olan bir kitap projesini devraldık.7 bölgenin 7 ilinde 7 okula ihtiyacı olan okullara kırtasiye yardımı projesini devam ettireceğiz. Fakat biz 7 ilden ziyade bunu Kocaeli’de uygulayacağız. Kocaeli’nin ilçelerinden ihtiyacı olan 3- 4 okula kırtasiye yardımında bulunacağız. Daha sonrası için çok daha büyük projelerimiz var. ATİK olarak bir isim bırakabileceğimiz proje gerçekleştirmeye çalışacağız" ifadeleriyle sonlandırdı. 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki