Ceyhan'dan teröre sert tepki

Ceyhan'dan teröre sert tepki
14 Mart 2016, Pazartesi - 23:47

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan Ankara’da meydana gelen terör saldırısını “Bu alçaklığı yapanlar yok olup gidecekler” diyerek sert bir dille kınadı.

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan yaptığı yazılı açıklamada, “Terörle mücadelemiz kararlılıkla devam edecek, bu alçaklar yok olup gidecekler, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan Rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.
 

Terör saldırılarının hiçbir şekilde Türkiye’nin kardeşliğini, birlik ve beraberliğini bozamayacağını, terörle mücadelenin kararlılıkla devam edeceğini aktaran AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, açıklamada şu görüşlere yer verdi:

“ Mesele, yalnızca aşağılık bir terör meselesi değildir. Hedef aldıkları istiklalimizdir. Milletimizin bundan önce olduğu gibi bundan sonrada terör saldırıları karşısında dik duruşundan taviz vermeden sabır, metanet ve kararlılıkla bu kara günleri aşarak yoluna devam edeceğine inancımız tamdır. Alçak terör saldırıları karşısında ülkemizi hedef alan hain odaklar ve maşaları en ağır biçimde cezalandırılacaktır. Gizli açık, dolaylı dolaysız bu saldırının yanında duranlar, en az kendisini patlatan canlı bomba kadar terörizmin hizmetinde olanlardır.

Masum vatandaşlarımızı hedef alan bu saldırıyı lanetliyor, şunun çok iyi bilinmesini istiyoruz. Baki olan vatan ve millettir, bu yolda mücadeleye ve dimdik yürümeye devam edeceğiz. Bu alçaklığı yapanlarda yok olup gidecek. Bir kez daha terör saldırısında hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı, yaralılar acil şifalar diliyorum.”

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki