Ceylan;Bin yıllık senaryo

21 Şubat 2016, Pazar - 14:10

Kocaeli'de ki STK'lara yönelik olarak ziyaretlerini sürdüren AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Türkiye'nin terör belasından kurtulacağını söyledi.

İlimizdeki Sivil Toplum Kuruluşları ile çalışma toplantıları yapan AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, bugün de Kemal Kaya’nın başkanı olduğu Kocaeli Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği’ni ziyaret etti, esnafların istek ve sorunlarını dinledi. Ziyarette, AK Parti İl Başkan Yardımcıları, Oda yöneticileri ve Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Faruk Demir’de hazır bulundu.

Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Kemal Kaya, “İktidar Partisi’nin Odamızı ziyaret etmesi nedeniyle teşekkür ediyorum.  Terör belasından kurtulacağız. Terör, Bu ekonomiyi de batırıyor. Seçim dönemi olmadan yapılan bu çalışmalar nedeniyle mutlu oluyoruz.” dedi.

BİN YILLIK SENARYO

Terörün karanlık yüzünü Ankara’da bir kez daha gösterdiğini belirten İl Başkanı Ceyhan, “Türkiye, 7 Haziran seçimlerinden sonra sıkıntıya düşürülmek isteniyor. Bir tek terörist kalmayıncaya kadar mücadele başlatıldı ve bu ülke terör ve teröristleri konuşmayacak noktaya gelecektir. Terörün yurt içi ve yurtdışından destekçileri ile 1000 yıllık senaryo sadece teknikleri değiştirilerek devam ediyor. Türkiye bu beladan kurtulacak. Bölge ve dünyanın ekonomik sosyal ve diğer alanlardan öncü olma ülke olma yolunda hızla ilerliyor.” dedi.

Kendilerini sıcak karşılamaları nedeniyle Oda Başkanı Kaya ve yöneticilerine teşekkür eden Ceyhan, şöyle konuştu; “Her konuyu müzakere edeceğiz. STK’lar olmadan halk olmadan siyaset olmaz. Odalarımızın, istek ve taleplerini alıp, gerekenleri alıp Ankara’ya taşıyacağız. Kocaeli’deki esnafımız, kim davet ederse her birine aynı nezaketi gösterir.  Biz yarım seçim olacakmış gibi çalışıyoruz, AK Partili olsun olmasın STK’larımızla iyi ilişkilerimiz var. İktidarın sorumluluğu içinde olan bizler seçimden daha iki ay geçmeden yarın seçim olacakmış gibi çalışıyorsa, bazı siyasi il başkanları eleştiri yapacağına, çalışma yapması gerekmez mi?”

CHP TAKOZ OLMAK İSTİYOR

CHP’liler, sudan sebeple Anayasa komisyonu masasını terk etmelerini eleştiren Ceyhan, “Kılıçdaroğlu ve ekibi bu memlekete Anayasa kazandırmamak için takoz oluyor. Tüm STK’larımızdan, masayı terkeden muhalefetin kaybedeceği mesajını vermeleri istiyoruz.” dedi. Kahvaltılı olarak gerçekleşen çalışma toplantısı basına kapalı olarak devam etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki