CHP Bizi Örnek Alsın

CHP Bizi Örnek Alsın
01 Aralık 2015, Salı - 09:29

 

AK Parti Gebze Gençlik Kolları Başkanı Ertan Kara düzenlediği basın toplantısında; “CHP gençliği bizden örnek alabilir” dedi.

 

 AK Parti Gebze Gençlik Kolları Başkanı Ertan Kara ve yönetimi basın toplantısı düzenledi. AK Parti Gebze İlçe Teşkilatı toplantı salonunda düzenlenen toplantıda konuşan Kara; “İlk kez bir basın toplantısı düzenliyoruz. Çok güçlü bir gençlik yapısına sahibiz. Bunun en önemli nedeni AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana gençliğe verdiği önem ve değerdir. Bizim anlayışımızda, kültürümüzde bayrağı hep daha yukarı taşıma anlayışı vardır. Bu anlayışla bugünkü var olan kadromuzla, iki seçim yorulmadan geride bırakmış olduk” dedi.

40 GÜN, 40 PROJE YAPILACAK

Bugünden itibaren yeni bir projeye imza atacaklarını söyleyen Gençlik Kolları Başkanı Ertan Kara; “40 gün, 40 program ismiyle Gebze’de bulunan 40 mahallede çalışma yapacağız. Gençlerimiz ile parti büyüklerimizi bir araya getireceğiz. Bu vesile ile teşkilatımızı yarınki seçimlere götürmeyi hedefliyoruz. 41. Programı 23 Ocak 2016’da final olarak gerçekleştireceğiz. Final programında teşkilatımızın her kademesini davet ederek, performansımızı paylaşacağız” dedi.

CHP’Yİ DAVET ETTİ

Bununla birlikte CHP Gençlik Kolları’nın yapılarında eksiklik olduğunu ifade ediyorlar diyen Kara; “CHP Gençlik Kolları bir gençlik yapılanması, bir gençlik modülü oluşturmak istiyor ise AK Parti Gebze teşkilatları her daim buna bir örnektir. Bununla birlikte 40 gün 40 program adlı programla birlikte CHP Gençlik Kolları bir yapı oluşturmak istiyorsa bu programımızda onları da aramızda görmekten mutluluk duyarız” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki