CHP ÇAYIROVA BASIN İLE BULUŞTU

24 Ocak 2015, Cumartesi - 22:12

 

Çayırova CHP ilçe örgütünde gerçekleşen buluşmada CHP Çayırova başkan Selahattin kaya öncülüğünde tam kadro ile hazır bulundular.

Değerlerimize her zaman sahip çıkacağız

Cumhuriyet halk partisi çayırova ilçe başkanı Selahattin Kaya’nın basın açıklaması değerli basın mensupları bu gün 24 Ocak bu gün Türkiye tarihinde kara bir leke olarak yer almıştır. Bu gün ülkenin namuslu, yürekli, dürüst bir evladı araştırmacı yazar uğur mumcu ve yine yürekli bir emniyet müdürü olan gaffar okkan karanlık güçler tarafından şehit edilmiştir. Ancak en acısı her iki olayda buna benzer olaylar gibi faili meçhul olarak kalmış sorumluları hala bulunamamış adaletin önüne çıkarılamamıştır. Biz cumhuriyet halk partililer olarak her iki şehidimizde bir kez daha şükran ve minnetle anıyoruz.

17 Aralık tarihi bir leke olarak kalacak

Başkan kaya, yine kısa bir süre önce sokak ortasında can ve mal güvenliğimizi emanet ettiğimiz polis memurları ve onlara yardım eden sokak çeteleri tarafından katledilen ali İsmaillin katillerinin yargılandığı dava sonuçlanmış katillerine verilen cezalar bir kez daha vicdanını yaralanmış toplumun adalete olan güven duygusunu yok etmiştir. Yine adı yolsuzluklara bulaşan dört eski bakan türkiye büyük millet meclisinde yapılan oylama ile adaletten kaçırılmıştır her ne kadar AKP’li leri oyları ile böyle bir karar alınmış olsada gerek AKP içerisinde bulunan 50 civarında milletvekili karşı oy kullanarak tepkilerini dile getirmişler oyları ile suçlu oldukları işaret edilmiştir. Kendileri aklandıklarını zannetseler de cumhuriyet halk partisi olarak konunun takipçisi olacağımızı 17 Aralığı hep anacağımızı hak ettikleri cezayı bir gün alacaklarını belirtmek istiyoruz.

Hedefimizden kimse bizleri geri döndüremez

Cumhuriyet halk partisi çayırova ilçe yönetimi olarak yaklaşık dört ay önce göreve geldik göreve geldiğimiz ilk günden itibaren belediye meclis üyelerimizle birlikte, ana muhalefet partisi olarak toplumsal muhalefetin sesi ,  gözü ve kulağı olamaya gayret ediyoruz .bizim bir hedefimiz var genelde ülkemize yerelde ise çayırovaya ve çayırovalılara hizmet etmek bu amaç doğrultusunda belediye meclis gurubumuzla belediyenin çalışmalını yakından takip ediyoruz belediye yönetimin toplumun yararına olan bütün  projelerine destek veriyoruz meclis toplantılarında vermiş olduğumuz önergelerle katkı sunmaya çalışıyoruz .nitekim bölgemizin önemli eksikliklerinden olan afet koordinasyon merkezi ve kızılaya yer tahsisi yapılması konusunda önerge verilmiş bu eksiklik giderilmiştir. Yine çöp toplama araçlarının alınması ile ilgili yapılan meclis görüşmesinde meclis gurubumuzun bir önergesi ile vatandaşlarımızın cenazelerini doğdukları yerlerde defin etmelerine katkı sunmak için en önemli eksiklerden olan bir cenaze nakil otobüsünün alınması sağlanmıştır.

 

Başkan Kaya; hizmet sevdamız sürüyor

CHP çayırova olarak göreve başladığımız ilk günden itibaren birlik beraberlik içerisinde kavgalardan uzak partimizi iktidar yapmak için tüm örgütümüz ve belediye meclis üyelerimizle tam bir birlik ve dayanışma içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz her alanda partimizi temsil etmek için gayret ediyoruz. Bizim bu çalışmalarımızın kamuoyu tarafından takip edildiğini olumlu geri dönüşler aldığımızı belirtmek istiyorum dedi.

Başkan Kaya; birliğimizi kimse bozamaz

Ancak bazı kesimler tarafından partimizde çekişmelerin olduğu imajı verilmeye çalışılmakta olup bir sosyal medyada belediye meclis üyemiz âdem kılıç’ın gerek benim ile gerekse diğer belediye meclis üyelerimizle görüş ayrılıkları olduğu gerekçesi ile istifa edeceği yer almıştır haber tamamen mesnetsiz ve gerçek dışı olup aramızda en küçük bir görüş ayrılığı bulunmamaktadır. Şu bilinmelidirki bu gibi haberler bizim birlik beraberliğimiz asla bozamayacağı gibi aksine bizi dahada kenetleniriz. Değerli arkadaşlarım bizim kavga etmemizi kimse beklemesin biz kavgalardan uzak tün partililerimize eşit mesafede herkesi kucaklayarak yolumuza devam edeceğiz bu konuda bize destek olan örgütümüze saygı ve sevgilerimi sunuyorum ayrıca basın toplantımıza katılan bizleri onurlandıran bölge basınına şükranlarımı sunuyorum dedi.

Adem Kılıç; partimin emrindeyim

Sosyal medyada çıkan asılsız haberler üzerine açıklama yapan çayırova CHP belediye meclis üyesi Adem Kılıç benim kalbimde CHP sevgisi her zaman sürmektedir çıkan haber üzerine gülüp geçmekteyim diyerek bizim birlik beraberler ligini kimse bozamaz ve her zaman eskiden olduğu gibi şimdide partimin hizmetindeyim dedi.

 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki