CHP ÇAYIROVA HIZ VERDİ

10 Aralık 2014, Çarşamba - 17:47

CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya Öncülüğünde, Çayırova Mahalleleri Komisyon Toplantısı gerçekleşti. CHP Çayırova ilçe binasında gerçekleşen toplantıya CHP Çayırova Tam Kadro toplantıda hazır bulundular.

”Kalbimizdeki Sevgiyi Paylaşıyoruz”

CHP Çayırova ilçe örgütü Başkanı Selahattin Kaya yaptığı açıklama; Partinin yaklaşan Milletvekili seçimleri için seçim maratonuna çalışmalarımız ile start vermiş bulunmaktayız ayrıca Bayanlarımız ile yaptığımız toplantılara ara vermeden sürdüreceğini söyleyen Kaya, toplantıda örgüte mesaj verdi. Kaya, konuşmasında şöyle dedi; “Yerel yönetimlerde en başarılı ve güven veren belediyecilik anlayışı Cumhuriyet Halk Partisi nin sosyal demokrat yapısında mevcuttur. Türkiye’ de olduğu gibi Çayırova için de sosyal demokrat yerel yönetimler vazgeçilmez olmuştur. Yerel iktidarın anahtarı yine örgütümüzün içinden geçmektedir dedi.

Başkan Kaya, Bayanlarımızı El Üstünde Tutuyoruz

Kaya, CHP kadın kollarımızın yaptıkları başarılı çalışmalar bizleri hayli sevindirmektedir her zaman yanlarında olduklarını belirtti. “Kalbimizdeki sevgi, saygıyı her zaman bayan arkadaşlarımızla paylaşıyoruz dedi, ayrıca Üretmeliyiz, çalışmalıyız, emeğin kutsallığına inanmalı, halkımızın beklentilerini tespit etmeli ve yaşam standartlarını artırmak için gayret göstermeliyiz. Kaya, Bir bütün olunması gerektiğini dinamik ve üretken kadrolar ile iktidar olmamızın önünde hiçbir engel olmadığını ifade etti. Birbirimize hoşgörüyle, saygıyla bakacağız ve birbirimize sahip çıkacağız. Bizler, halkımıza hizmet etmek için inanmış insanlarız.” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki