CHP Çayırova’dan gövde gösterisi

02 Mart 2015, Pazartesi - 11:44

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP ) Çayırova İlçe Örgütü’nün birlik ve dayanışma gecesine yoğun bir katılım oldu. Gecede sık sık 10. Yıl Marşı çalındı, hep birlikte söylendi. Ayrıca geceye katılan tüm milletvekili aday adayları tek tek anons edilerek tanıtıldı.

CHP Çayırova İlçe Örgütü’nün düzenlediği birlik ve dayanışma gecesi Bayramoğlu Resort Hotel’de gerçekleşti. İlçe Başkanı Selahattin Kaya ve yönetiminin kusursuz ev sahipliğinde gerçekleşen geceye İl Başkanı Cihat Altunyuva, Milletvekilleri Haydar Akar ve Mehmet Hilal Kaplan, İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Yolcubal, İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, İl Gençlik Kolları başkanı Gökhan Orhan, eski İl Başkanı Yalçın Kuşkan, tüm ilçe başkanları, milletvekili aday adayları, belediye meclis üyeleri, eski il ve ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı. Gecenin sunuculuğunu üstlenen eski meclis üyesi Gülümser Ayhan, konuşmasında Deniz gezmiş ve Yaşar Kemal’i de andı. Konuşmasıyla ayakta alkışlandı.  

 CHP BAYRAĞINI ÇAYIROVA’YA TEKRAR DİKECEĞİZ 

Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya, “Bundan 4 ay önce yönetime geldik. Bir sürü faaliyet üretmeye çalışıyoruz. Bunu tek başıma değil, çok değerli yönetimim var. Belediye Meclis üyelerim, gençlik kollarım var. Değerli yol arkadaşlarım bu akşam bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. CHP’nin iktidar yürüyüşüne katkı sunmak için yola çıktık. Saygı değer dava arkadaşlarım hedefimiz CHP iktidarını hep birlikte kurmaktır. 7 Haziran’da CHP’yi iktidar yapıp ardından CHP’yi Çayırova’da sosyal demokrat bir belediyeyle tanıştıracağız. CHP bayrağını Çayırova’ya tekrar dikeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Yaşasın tam bağımsız Türkiye, yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi" diye konuştu.

REKLAM ARASI BİTİYOR 

CHP İl Başkanı Cihat Altunyuva, “Birileri Cumhuriyeti Osmanlı’nın reklam arası gibi görüyor. Ama çok yanılıyorlar. Biz aslında şuan Türkiye Cumhuriyeti’nin reklam arasını yaşıyoruz ve reklam da kısa süre sonra bitiyor. Bu seçim çok önemlidir. Hepimize büyük görev düşüyor. Çünkü Türkiye artık AK Parti’yi taşıyamıyor. Türkiye’nin birliğe, beraberliğe, huzura ihtiyacı var. İşimiz zor ama biliyoruz. Bilgiyle sevgiyi yoğurarak bu zaferi kazanacağız” ifadelerini kullandı.  

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki