CHP’ de Ön Seçim Heyecanı

CHP İlçe Örgütü’nün organize ettiği “Teşekkür yemeğinde” konuşan Milletvekili Haydar Akar, 2015 seçimlerinde milletvekili adaylarının parti içinde yapılacak ön seçim ile belirleneceğini açıkladı
29 Eylül 2014, Pazartesi - 17:29

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmit İlçe Örgütü’nün düzenlediği “Teşekkür yemeği” önceki akşam Yahya Kaptan’daki İmperial Park Otel’de gerçekleştirildi. Partiye emeği geçen önceki başkanların onuruna verilen yemeğe; Milletvekili Haydar Akar, İl Başkanı Yalçın Kuşkan, İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, eski Milletvekili Sefa Sirmen, İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Yolcubağ, eski belediye başkanı Erol Köse, eski İzmit İlçe Başkanları Alpaslan Seymen ile Selman Yıldırım, eski Bekirpaşa Belediye Başkanı Fikret Toker ve önceki dönemlerde partide yöneticilik yapmış çok sayıda isim ile meclis üyeleri ile mahalle temsilcileri katıldı.
 
FİLİSTİNLİ ÇOCUKLAR GİBİYİZ
Programa ev sahipliği yapan CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, davetlileri salon kapısında karşıladı. Örnek bir ev sahipliği gösteren Küçükkaya, yemekte yaptığı konuşmada, “30 Mart yerel seçimlerinde yüzde 42 oy aldık ancak seçimi kaybettik. Bu ortamda birbirimizi teşekkür etmeyi unuttuk.Bunun için bu yemeği düzenledik.  Filistinli çocuklar gibi CHP’de siyaset yapıyorsunuz. Paramız  yok ama inancımız var” dedi.
 
ÖN SEÇİMLE BELİRLENECEK
Daha sonra söz alan Haydar Akar 2015 seçimlerinde aday olacak milletvekillerinin ön seçimle belirleneceğini açıkladı. Akar şunları söyledi “İzmit ilçe 30 Mart seçimlerine çok iyi hazırlandı. Belki kazanamadık doğru, ama oy oranlarımızı ciddi oranda arttırdık. Sonuç başarılı olmadı, olmayabilir ama nedenlerini anlayacağımız yerde yine birbirimize yüklenmeye başladık. İki CHP’li bir araya geldiğimizde hemen partimizi çekiştirmeye başlıyoruz. Önümüzde milletvekili seçimleri var bu demokrasi şöleni devam edecek hiç kimsenin şüphesi olmasın. Milletvekili adaylarımız da ön seçimle belirlenecek” dedi.
 
 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki