CHP Gazetemizi Ziyaret Etti

09 Şubat 2016, Salı - 14:56

CHP Çayırova ilçe başkanı Selahattin Kaya, Kadın kolları başkanı Suna Çınar ve kadın kolları yönetimi CHP Çayırova belediye meclis üyesi Kemal Karagül ile gazetemize nezaket ziyaretinde bulundular. Gazetemizin imtiyaz sahibi Macit Kardeş ile Çayırova’da yapacakları çalışmalar ve kadınların siyasetteki yerini konuştular.

Kaya, CHP Hedefimiz 2019

CHP Çayırova ilçe başkanı Selahattin Kaya, Kadın kollarımız ile yaptığımız çalışmalar ile Çayırovada CHP olarak zirveye yön vereceklerini belirtti. Seçim varmış gibi ana kademe, kadın kolları, Gençlik kolları, Meclis üyesi arkadaşlarımız ile Çayırovanın yararına olan çalışmalarda yer alıyoruz dedi. Kaya, gerçekten sahada olan bir CHP Çayırova olarak bizleri göreceksiniz eskiden olduğu gibi halkımız ile bir olmaya devam edeceğiz dedi.

Çınar, CHP Çayırova Olarak Sahadayız

Başkan Çınar gerçekleşen ziyarette yaptığı açıklamada; CHP Çayırova Kadın Kolları Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri yoğun çalışma temposu ile halkla buluşmaya devam ediyor. CHP Çayırova Kadın Kolları Başkanı Suna Çınar "Parti olarak birebir vatandaşımızı evinde ziyaret ederek yaşam içinde sorunları, ortak paydaları paylaşıyoruz. Bizler seçimden seçime değil her zaman halkımızla diyalog kuruyor onların taleplerini, beklentilerini, çözümleri paylaşıyoruz. Yaşadığımız bu sıcak karşılamalar da bizim daha da yoğun bir tempoda çalışmalarımızı devam ettirmemizi sağlıyor" dedi.

CHP Çayırova Kadın Kolları Yeni Yönetimi

CHP Çayırova kadın kolları olarak Başkan Suna Çakır yönetim kurulu üyeleri Fadime Kılıç, Nuran Bilmez, Gamze Arslan, Esin Özgür, Emine Yılmaz, Makbule Demir, Zeynep Yılmaz, Sevim Çarık olarak tam kadro ziyarette bulundular.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki