CHP Gebze’de delegeleri belirledi

16 Kasım 2015, Pazartesi - 14:00

Cumhuriyet Halk Partisi Gebze İlçe Örgütü’nde delege seçimleri hafta sonu 8 mahalledeki seçimle tamamlandı. Osman Yılmaz ve Köşklüçeşme’de iki liste yarışırken her iki sandıktan da beyaz liste çıktı.

Cumhuriyet Halk Partisi Gebze İlçe Örgütü’nde sekiz mahallenin delege seçimleri hafta sonunda gerçekleşti. Altı mahallede tek listeyle yapılan seçimler iki mahallede çift listeyle gerçekleşti. Osman Yılmaz ve Köşklüçeşme Mahalleleri’nde iki liste yarışırken Hacı Halil, Mustafapaşa, Sultan Orhan, İstasyon, Hürriyet ve Yavuz Selim Mahalleleri’nde seçimler tek listeyle yapıldı. Osman Yılmaz ve Köşklüçeşme’de delege seçimlerini beyaz listeler kazandı. Hacı Halil Mahallesi’nin listesinde Gebze Belediyesi Meclis Üyesi Salih Işık’ın yer almaması dikkat çekti. CHP Gebze Kadın Kolları Başkanı Birgül Belek de oturduğu mahallenin listesinde yer almadı. CHP Gebze İlçe Başkanı Yakup Yılmaz ile eski ilçe başkanlarından Cavit Kapoğlu ise Sultan Orhan Mahallesi’nden delege seçildiler.

DURSUN, YILMAZ, KARAKUŞ, YILMAZ

CHP Gebze İlçe Örgütü’nün 5 Aralık’ta gerçekleşecek olan olağan kongresinde eski ilçe başkanlarından Recep Dursun ve eski il başkan yardımcılarından Musa  Yılmaz adaylıklarını açıklayan isimler olmuştu. CHP Gebze İlçe eski başkanlarından Meşaik Karakuş da başkanlık için adaylığını açıklayan üçüncü isim oldu. Öte yandan CHP Gebze İlçe Başkanı Yakup Yılmaz’ın da bu hafta içinde adaylığını ilan edeceği sanılıyor.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki