CHP GENÇLERDE SOYLUÇİÇEK ZAMANI

15 Aralık 2014, Pazartesi - 16:44

 

CHP Çayırova İlçe Gençlik Kollarına atanan Burhan Soyluçiçek dün ilçe binasında yapılan devir teslim töreni ile görevi devraldı.

İlçe binasında gerçekleşen programa CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya, CHP Çayırova belediye meclis üyeleri, ilçe yöneticileri, gençlik kolları ve partililer katıldı.

CHP’Yİ DAHA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ

Programın açılış konuşmasını yapan CHP Gebze Gençlik Kolları Başkanı Burhan Soyluçiçek “Geçtiğimiz dönemlerde de partimiz için çalışmalar yaptık. Şimdide partimizin bir neferi olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Biz gençlerin yapması gereken bayrağı her zaman bir adım ileri taşımaktır ve içerisinde örnek teşkil eden genç olmaktır” dedi. CHP için çok mücadele edeceğiz. Hep gençliğin sesi olmaya birlikte atacağız.  Bizler gençler olarak CHP’yi her zaman ileriye taşımak için mücadele edeceğiz. CHP siyasetini her yerde anlatacağız. Ayrıca Çayırova’da yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı eski CHP gençlik kolları başkanımız Cengiz Eroğlu arkadaşıma teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” her zaman yanımızda olmaya devam edecektir şeklinde konuştu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki