CHP İl binasını taşıyacak

CHP İl binasını taşıyacak
13 Nisan 2016, Çarşamba - 10:50

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, il binası arayışlarında son iki basamağa geldiklerini söyledi. Bina için merkezden yer baktıklarını ifade eden Sarıbay, tercihlerinin ya İnönü Caddesi üzeri ya da Acısu Parkı çevresi olduğunu kaydetti

"GÜZEL TOPLANTI OLDU"
CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, bugün il yürütme kurulu toplantısı öncesinde partisinin il binasında basın mensupları ile bir araya geldi. Geçen haftayı yoğun bir şekilde geçirdiklerini belirten Sarıbay, “Pazar günü CHP hafızasını topluyor toplantısını Batı Bölgemiz olan Gebze, Dilovası, Çayırova ilçelerinde yaptık. 300 kişi çağırmıştık. 290 kişi iştirak etti. Çok güzel bir toplantı oldu. Davet edilen herkes söz alıp konuştu. Önerilerini ve görüşlerini belirtti. Bu toplantıları daha sık yapmalıyız. Amaç partide hem etkinlik yapmak hem de bir araya gelemeyen partilileri buluşturmak. Toplantıdan çıkan sonuçları bir bildiri hale getiriyoruz daha sonra onu basın ile paylaşacağız” ifadelerini kullandı.

İKİ SEÇENEK VAR
İl binası arayışlarında sona geldiklerini söyleyen Başkan Sarıbay, “Gelişmeler olumlu, il binası işini çözeceğiz. Büyük bir mesafe aldık iki basamağımız kaldı. Binamızı merkezde düşünüyoruz. Mevkii olarak aklımızda iki yer ver. Ya İnönü Caddesi ya da Acısu Parkı civarı. Parti yerini  merkezde olsun istiyoruz. Şu an araştırıyoruz” dedi. Öte yandan Sarıbay 14-15 Mayıs tarihilerinde İl Başkanları toplantısı için Van’a gideceklerini söyledi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki