CHP İzmit e-dergi çıkarıyor

CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, yönetimiyle göreve geldikleri günden itibaren tüm çalışmalarını dergi formatında internet üzerinde e-dergi adıyla vatandaşlara sunacak. Küçükkaya, Kocaeli’de örgütsel anlamda bir ilki daha yaşatacaklarını belirtti
29 Temmuz 2015, Çarşamba - 14:50

CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, yönetimiyle göreve geldikleri günden itibaren tüm çalışmalarını dergi formatında internet üzerinde e-dergi adıyla vatandaşlara sunacak. Küçükkaya, Kocaeli’de örgütsel anlamda bir ilki daha yaşatacaklarını belirtti. Çıkarılacak e-derginin önümüzdeki günlerde daha pratik, daha ulaşılabilir ve sonsuza dek kalıcı olması için e-dergi linki net siteleri üzerinden partililere paylaşılacak.

OYUMUZU ARTIRACAĞIZ
İnternet üzerinden okunacak olan ve göreve geldikleri günden itibaren 11 aylık çalışmaları kapsayan e-dergi için konuşan İlçe Başkanı Mehmet Ümit küçükkaya, “CHP olarak İzmit ilçeye geldiğimizden beri bazı konularda atılım yapma ile ilgili örgütümüze söz verdik. Bunlardan birisi eğitimdi. Bir tanesi gençlere farklı projeler sunmaktı. En sonuncusu da teknolojinin tüm imkanlarını kullanabilmekti. En önemli hedef vatandaşa ulaşmak ve sosyal projelerle parti oyunu artırmaktır. Bu projeler yapıldıkça zaman ilerliyor ve insan hafızası bazı şeyleri unutuyor.

ÖRGÜTSEL ANLAMDA BİR İLK
Özellikle üyelerimize ve kongre sürecinde ki vatandaşlara tüm delegasyonlarımıza kendi net adresinde ulaşabileceği e-dergi projesi var. Göreve geldiğimiz günlerden beri yapılan tüm etkinlikleri bir dergi formatına getirdik. E dergi olarak yakında linkleri net sitelerinden paylaşıp partililere gerekli cd leri çoğaltıp dağıtacağız. Daha pratik ve ulaşılabilir, net dünyasında sonsuza kadar kalacak noktada Kocaeli de örgütsel anlamda ilk olacak” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki