CHP Kocaeli, Kılıçdaroğlu’nun yanında

14 Ocak 2016, Perşembe - 13:10

Dün akşam parti il binasında toplantı gerçekleştiren Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli kurultay delegeleri, fikir birliğine vararak 17 Ocak tarihinde yapılacak olan Genel Kurul’da mevcut Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceğini açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin kongre süreci, 16-17 Ocak tarihlerinde Ankara’da yapılacak olan büyük kurultay ile sona erecek. Genel kurul toplantısıyla ilgili konuşmak için dün akşam parti il binasında bir araya gelen CHP Kocaeli Örgütü’nün 22 kurultay delegesi, yapılan istişare sonucunda Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleme kararı aldı. Kongreyle ilgili konuşan il başkanı Cengiz Sarıbay, Parti Meclisi’ne girmek için aday olan Kocaelili adayları da destekleyeceklerini açıkladı.

“İLİMİZİN ARKASINDA OLACAĞIZ”

Toplantının ardından konuşan Sarıbay, “16-17 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek kurultayımızda Kocaeli olarak genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceğiz. Bunun yanında Parti Meclisi üyeliği için ilimizden aday olacak arkadaşlarımızın da arkasında duracağız. PM’de Kocaeli’den bir ismin girmesini istiyoruz” dedi

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki