CHP OLARAK ADATEPE’NİN YANINDAYIZ !

CHP OLARAK ADATEPE’NİN YANINDAYIZ !
29 Ekim 2015, Perşembe - 11:49


1 Kasım seçimlerine az bir süre kala çalışma temposunu yükselten CHP Kocaeli Milletvekili ve adayı Tahsin Tarhan, partisinin Dilovası İlçe Başkanı İrfan Ertürk ile birlikte Dilovası ilçesinde önemli ziyaretlerde bulundu.
İlçede Adatepe halkını ve çeşitli sivil toplum örgütlerini ziyaret eden Tarhan, Adatepe halkının haklı mücadelesinde, CHP olarak Dilovası halkının her zaman yanında olacaklarını kaydetti.
YOK OLMASINA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ
Dilovası’nın tek yeşil alanı Adatepe’de yurttaşlarla buluşan Tarhan, “İlçe başkanımız İrfan Ertürk ile birlikte ziyarette bulunduğumuz Adatepe sakinleri ilçede tek nefes aldıkları yaşam alanlarının yok olmasına müsaade etmeyeceklerini dile getirdiler. Bizde partimizin çevre ve insan odaklı projeleriyle her zaman onların yanında olacağız” diyerek sözlerine başladı.
BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU
Adatepe buluşmasının ardından Gümüşhane İli Kürtün İlçesi Kalkındırma ve Dayanışma Derneği’ne ziyarette bulunan Tarhan, “yapmamız gereken öncelikle bütünlüğü ve kardeşlik ortamını sağlamak. Bu anlamda projelerimizin hayata geçirilmesi konusunda hemşehri derneklerimizin desteğine ihtiyacımız var. Misafirperverliklerinden ötürü herkese teşekkür ederim” diyerek sözlerini tamamladı.
SAMİMİ ZİYARETLER
Tarhan son olarak, ilçede Fatma Taşkın hanımefendi öncülüğünde açılan kermesi ziyaret ederek, emeği olan tüm hanımefendilere başarılar, bol kazançlar diledi. Ayrıca Giresunlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ne, Gümüşhaneliler Derneği’ne ve Ekoloji ve Sağlık Derneği’ne (EKOS-DER) samimi ziyaretlerde bulunuldu, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki