CHP seçim startını verdi!

09 Eylül 2015, Çarşamba - 14:26

CHP Gebze İlçe teşkilatı 1 Kasım seçim startını bu akşam düzenlediği toplantıyla verdi.

CHP Gebze İlçe teşkilatı 1 Kasım seçim startını bu akşam düzenlediği toplantıyla verdi. CHP Gebze, ilçe Binası’nda bu akşam başlangıç toplantısı düzenledi. İlçe başkanı Yakup Yılmaz başkanlığında yapılan toplantıya partililer yoğun  ilgi gösterdi. Erken seçimde iktidar hedefleyen CHP, örgüt yöneticileriyle yapılması gerekenleri tartıştı.

PROVAKASYONLARA GELMEYİN

Toplantının basına açık bölümünde değerlendirme yapan ilçe Başkanı Yakup Yılmaz, terör olaylarına değinerek ülkemizin başı sağolsun temennisinde bulundu. Ülke olarak bugünlerde birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğunu söyleyen Yılmaz, Provokasyonlara gelinmemesini istedi. Yılmaz, “Ülkemizdeki olayları biliyoruz.  Açıklama gereği görmüyorum.  Durum iyi değil.”dedi.

DİKKATLİ OLACAĞIZ

Genel merkezden kendilerine yeni ulaşan Genelgeyi kamuoyuyla paylaşan Yılmaz, “Artık gelişigüzel toplantılara katılmayacağız. Önümüzde Seçim var.  Dikkatli olacağız.  Eğitim seminerimiz var bu aksam.  Seçmen ile iletişim adına.  Bu anlamda değerlendirme olacak.  Seçim startını veriyoruz.”dedi. Öte Yandan Yılmaz yarın partinin kuruluşunun 92.Yıl Dönümünü olduğunu hatırlatarak İl teşkilatında kuruluş programı yapılacağını bildirdi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki