CHP, vaatlerini broşürlerle açıkladı

01 Mart 2015, Pazar - 00:46

CHP’nin genel seçimlerde kullanacağı broşürlerin örnekleri il örgütüne ulaştırıldı.

“Geleceği birlikte kuruyoruz” parolasıyla seçim sürecine başlayan CHP’nin projelerini içeren broşürleri parti il binasına geldi. Broşürlerde Geleceği “emeklilerle” birlikte kuruyoruz. Geleceği “Romanlarla” birlikte kuruyoruz. Geleceği “çevrecilerle” birlikte kuruyoruz. Geleceği “öğrencilerle” birlikte kuruyoruz. Geleceği “engellilerle” birlikte kuruyoruz. Geleceği “işçilerle” birlikte kuruyoruz şeklinde farklı toplumsal konulara değinen CHP’de, projeler ve seçim çalışmaları belirtilen topluluklar üzerinden yürütülecek ve bu topluluklarla ilgili çalışmalar yapılacak.

NE KADAR ETKİLİ OLACAK?

CHP’nin 7 haziran 2015 genel seçimleri için hazırladığı broşürlerde taşeron düzenin biteceği, engellilere hizmetler verileceği, çevrenin rant hırsı uğruna kurban edilmeyeceği, üniversitelerin bilim yuvası olacağı, Roman vatandaşların eşit haklara sahip olacağı ve insanca yaşam sunulacağı, emeklilerin gelirlerinin artacağı vaat ediliyor. Ve süreçte böyle bir seçim çalışması yapılacağı belirtiliyor.

ALTUNYUVA UMUTLU

Milletvekili aday adaylıklarında yavaşça sonlara gelmemizin ardından seçim çalışmalarının daha da yoğunlaşacağı ve farklı bir heyecanın yaşanacağı malum. Bu süreç içerisinde CHP İl Başkanı Cihat Altunyuva hemen hemen her basın toplantısında AKP’nin yıkılacağını ve iktidara CHP’nin geleceğini vurguluyor ve umudunun her geçen gün daha da arttığını belirtiyor. Genel seçimlere 4 ay kala CHP, ilimizde bu projeleri, planları halka anlatabilecek mi? Bu düşünülen halka anlatılacak olan projeler ne kadar karşılık bulacak? Altunyuva’nın bu umudu yeşerecek mi süreç içerisinde bunu göreceğiz. 


 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki