CHP, yeni yöneticilerini tanıttı

28 Ocak 2015, Çarşamba - 18:41

CHP İl Başkanı Cihat Altunyuva, yeni yönetim kurulu üyelerini düzenlediği toplantıyla kamuoyuna tanıtırken, Gebze İlçe Örgütü’nün resmi başkanının Cavit Kapoğlu olduğunu açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Cihat Altınyuva haftalık yönetim kurulu toplantısı öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi. Altınyuva gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Yunanistan’daki radikal sol koalisyonun seçimlerde aldığı başarıyı değerlendiren Altınyuva, “Komşuda esen bu rüzgar, Haziran ayında yapılacak seçimlerde sosyal demokrasi iktidarını kuracaktır” dedi. Uğur Mumcu’nun ölüm yıl dönümüne de değinen Altınyuva, bir çok cinayetin henüz aydınlatılmadığının altını çizdi.

 

GEBZE’NİN BAŞKANI KAPOĞLU’DUR

İl Başkanı Cihat Altunyuva, milletvekili adaylığı için yönetimden istifa eden isimlerin yerine görev çağrısında bulundukları yeni yönetim kurulu üyelerini tanıttı. Altunyuva yedeklerden, asil yönetim üyeliğine geçen Sibel Batkin, Selda Mican, Belgin Sarper, Ercan Balseçen ve Canan Erkan’a görevlerinde başarılar diledi. Sedat Tatar’ın Gebze İlçe Başkanlığı’ndan istifa etmesinin ardından ilçe yönetiminin kendi içerisinde yaptığı seçimle başkanlık görevine getirdiği Recep Dursun’un MYK tarafından kabul edilmemesi ve başkanlık görevine Cavit Kapoğlu’nun atanması konusuna da değinen Altuntuva “Şu anda MYK tarafından atanan Cavit Kapoğlu resmi ilçe başkanıdır” açıklamasında bulundu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki