CHP’de güzel değşiklikler olacak

CHP’de güzel değşiklikler olacak
16 Kasım 2015, Pazartesi - 10:10

 

Kemal Kılıçdaroğlu: CHP’de güzel değişiklikler olacak Yeğeni Özgür’ün düğünü için ilimize gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Wellborn Otel’de basınla buluştu. PM’de yeni dönemde Kocaelili isimlerin yer alıp almayacağıyla ilgili bir soruyu da yanıtlayan Kılıçdaroğlu, “Yönetimde çok güzel değişiklikler olacak” dedi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, önceki akşam Başiskele Wellborn Otel’de düzenlenen 10 dakikalık basın toplantısında kentimiz gazetecileriyle bir araya gelerek kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Kocaeli Milletvekilleri Fatma Kaplan Hürriyet, Haydar Akar ve Tahsin Tarhan ile parti yöneticilerinin katıldığı toplantıda Paris’teki terör saldırıları, 1 Kasım seçim sonuçlarını, olağanüstü kurultay çağrıları ve Kocaeli’deki sonuçlar ile ilgili basın mensuplarının sorularını cevapladı. Parti Meclisi’nde yeni dönemde Kocaelili isimlerin yer alıp almayacağıyla ilgili bir soruyu da yanıtlayan Kılıçdaroğlu, “Yönetimde çok güzel değişiklikler olacak” dedi.

 
 

erini açıklayacaklar, ne kadar güzel bir bayram havası içinde kongremizi gerçekleştireceğiz. Diğer partiler gibi bizi düşünmeyin.”

KOCAELİ’DEN PM ÜYESİ OLACAK MI?

8 Şubat’ta gerçekleşecek olan olağan kurultayda Kocaeli’den bir ismin yer alıp almayacağı sorusuna da cevap veren CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Yönetimde çok güzel değişiklikler olacak” diyerek kısa ve yoruma açık bir cevap verdi. Kılıçdaroğlu daha sonra Kocaeli’deki seçim sonuçlarını değerlendirmek üzere örgüt yöneticileriyle toplantıya geçti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki