CHP’de Kongre Hareketliliği

Geçtiğimiz haftalarda CHP Geçlik Kolları Genel Merkezi tarafından açıklanan Kurultay takvimi ile birlikte CHP Gençlik Kollarında hareketlilik gün geçtikçe artıyor. İl ve ilçe Gençlik Kolları Başkanlıkları için adaylar yavaş yavaş çıkmaya başlarken, gençlerin yarışı gün geçtikçe kızışıyor.
05 Ağustos 2015, Çarşamba - 17:53

Kocaeli' de de geçtiğimiz yerel seçimlerde Ozan Aksu'nun istifasından sonra ataması yapılan İl Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Orhan' ın yaklaşık 1 buçuk yıldır yürüttüğü Başkanlık görevine devam etme isteği ve kongre' de aday olacağı CHP Kulislerinde en çok konuşulan konulardan biri haline gelmiş durumda. Nitekim İl Gençlik Kolları Örgütlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Caner Arduç' ta sosyal Medya hesabından yaptığı açıklama da Gökhan Orhan'ın adaylığıyla ilgili somut mesajlar vermiş.

 

Arduç Sosyal Medya Üzerinden;

Gençlik kolları Genel Merkezimiz Kurultay sürecini tekrar başlattı. Örgüt seçimlerinin her zaman partimize dinamizm kattığını malum. Bizlerde bu sürecin şeffaf ve tıkır tıkır işlemesi için gerekli çalışmaları il gençlik kolları olarak yapacağız.

 

Nitekim 2012 yılında da örgütü 8 yıl aradan sonra seçime götüren gençler arasında yer aldığımdan dolayı mutluyum. O zaman adaydım, kazandık, kazandırdık ve şimdi de kazandırmak için canla başla çalışacağım.

 

"Emek en yüce değer" sloganıyla çıktığımız bu yolda yine emeğin, hak edenin kazanması için mücadele edeceğim.

O yüzden açık ve net tarafım ve mevcut il Gençlik Kolları Başkanımız Gökhan Orhan ın seçilmiş bir başkan olarak görevine devam etmesi gerektiğini düşünüyorum.” Dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki