CHP'liler İzmir'e gitti!

CHP'liler İzmir'e gitti!
06 Ağustos 2016, Cumartesi - 12:59

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun İzmir'de düzenlediği mitinge Kocaeli teşkilatları çıkarma yaptı.

CHP Genel Merkezi tarafından ilki İstanbul Taksim'de düzenlenen Cumhuriyet ve Demokrasi Mitingi'nin ikincisi İzmir Gündoğdu Meydanı'nda düzenlendi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşma gerçekleştirdiği  mitinge Kocaeli'den de büyük bir katılım oldu. Kocaeli'den teşkilatlar için araç kaldırılmamasına rağmen birçok kişi İzmir'e giderek mitinge destek verdi.

KOCAELİ TEŞKİLATLARLA GİTTİ!

CHP Kocaeli İl Örgütü'nün katıldığı mitinge, İlçe Başkanları, İl ve ilçe Kadın Kolları Başkanları, Gençlik Kolları Başkanları katıldı. Çalışmalar nedeniyle Ankara'da bulunan CHP'nin Kocaeli Milletvekilleri Haydar Akar, Fatma Kaplan Hürriyet ve Tahsin Tarhan'da mitingde yer alan isimler arasındaydı. 

YİNE TEK YÜREĞİZ

CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar burada yaptığı açıklamada, "İzmir'de destan yazıldı. Darbe girişimine karşı bir duruş ortaya konuldu" ifadelerini kullanırken, Milletvekili Tahsin Tarhan'da, "Yine tek yüreğiz. Laiklik ve Demokrasi başka yolumuz yok." dedi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki