CHP’liler mazbatalarını aldı

06 Ocak 2016, Çarşamba - 14:00

27 Aralık’ta yapılan CHP Kocaeli İl Kongresi’nde İl Başkan seçilen CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve il yöneticileri, Kocaeli Adliyesi’nde düzenlenen törenle mazbatalarını aldı. 

CHP İl Örgütü’nün kongresi 27 Aralık tarihinde Sabancı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kongreye tek aday olarak giren mevcut il başkanı Cengiz Sarıbay ve yeni il yöneticileri, Kocaeli Adliyesi’nde düzenlenen törenle mazbatalarını aldı. 2. İş Mahkemesi Hakimi Mehmet Emin Okumuş’tan alınan mazbata törenine İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve yöneticilerin yanı sıra Gebze İlçe Başkanı Recep Dursun, Gölcük İlçe Başkanı İsmet İşeri, Körfez İlçe Başkanı Mehmet Kaçar, Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya, İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Erinç ve partililer de katıldı. Mazbata töreni sonrasında açıklama yapan İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Bu mazbata şeref defterimiz oldu. Ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.
ŞEREF DEFTERİMİZİ ALDIK
Mazbata töreni sonrası kısa bir açıklama yapan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Mazbatamızı yani şeref defterimizi aldık. Yapılan seçimlerde hiçbir itiraz edilmediği tescilledi. Bu yönde safsata haberler vardı. Onlar da çürütülmüş oldu. Daha sorumlu, daha bilinçli hareket edeceğiz. Beyaz bir sayfa açacağız. ihtiyacımız var. Bu mazbata bizim şeref defterimiz oldu. Kentimize ve ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Kongrede oy veren, vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Kocaeli’ye hayırlı olsun” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki