CİDDİ BİR FORUM OLACAK

CİDDİ BİR FORUM OLACAK
10 Nisan 2016, Pazar - 21:23

Tüm Kobi Sanayici ve İşadamları Derneği yarınTürkiye-Kore İş Formu gerçekleştirecek. Tüm Kobi Sanayi ve İşadamları Derneği (TÜKSİAD) 12 Nisan Salı günü yapacağı Türkiye-Kore İş Formu ile ilgili olarak bir basın toplantısı gerçekleştirdi

Dernek binasında gerçekleşen basın toplantısına TÜKSİAD Başkanı Nurettin Aslantürk, yönetim kurulu üyeleri katıldı. Toplantıda form ile ilgili olarak bilgi veren Nurettin Aslantürk, “Yakın bir zamanda bir kongre sürecinde ciddi bir tüzük değişikliği yaptık. Bu değişikliği taçlandıracak programlar yapma hedefi koyduk. İşadamları olarak kenetlenmemiz gerektiğine inanıyorum. El ele verirsek hem ülkemizi hem bölgemizi tanıtırız. Geçen ay Kore konsolosluğunu ziyaret ettik. Ülkemizde iç yapana yabacı ülkelerin temsilcileri ve işadamların ziyaret ederek onları ülkemize ve derneğimize davet edelim istedik. Buradaki sanayicileri de o ülkelere götürelim. 

Yönetim kurulu üyelerimiz ciddi bir çaba serf ediyorlar. Önümüzdeki hafta Salı günü (yarın) Ramada Otel’de Kore-Türkiye İş Formu gerçekleştireceğiz. Kore-Türkiye İş Formu ciddi bir forum. Biz bunun için ciddi bir çalışma içindeyiz. Kore’de bölgemizde iş yapan firmalar katılacak. Kore’den gelen yatırımcılar olacak. Forma 20’ye yakın bu bölgeden Kore’den de 50 yakın firma katılmasını bekliyoruz. Başta bakanımız, milletvekilleri, valimiz, belediye başkanlarımız, tüm OSB başkanları, işadamları ve STK temsilcileri katılacak. Sabah 9.30 kayıt ile başlayacak forum, saat 10.15’te konuşmalarla başlayacak. Protokol sırasına göre konuşmalar olacak. Öğle arası ve öğleden sonra Kore’deki ticaret odası bilgilendirmede bulunacaklar.” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki