Kocaeli TV Genel Yayın Yönetmeni Kadriye Karademir’in hazırlayıp sunduğu” Günün Manşeti” programının canlı yayın konuğu olan Cumhur İttifakı AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, 31 Mart seçim beyannamesini detaylı bir şekilde açıklayarak, seçimlerden sonra nasıl bir başkanlık yapacağının ipuçlarını verdi.


40 YILDIR ÇAYIROVA’DAYIM

Kendisini tanıtarak konuşasına başlayan Çiftçi, 21 yıldır İnşaat mühendisi olduğunu, 40 yıldır Çayırova’da yaşadığını, siyasete AK Parti’de başladığını, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hayranlığının İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı iken başladığını,  AK Parti’nin kurucu ilçe başkanlığı yaptığını ve o günden bugüne istişare kurulu olarak partisine hizmet ettiğini kaydetti.

HAYALLERİM İÇİN YOLA ÇIKTIM

Halka hizmetin hakka hizmet olduğunu, bunun için görev talip olduğunu ifade eden Çiftçi, Çayırova’ya dair çocukluğundan buyana hayal kurduğunu, bu hayallerin gerçekleşmesi için siyasi ve mesleki çalışmalarla hizmet ettiğini, Çayırova’ya vefa borcunu ödemek için yola çıktığını kaydetti.


HİZMETKAR OLACAĞIZ

Belediyle başkanlığı görevinin halkın temsil edildiği bir makam olduğunu, göreve geldiğinde ne ise bırakırken de aynı olacağını ve kapısının sonuna kadar açık olduğunu ifade eden Çiftçi,  Çayırova’nın hizmetkârı olacaklarını söyledi.

 

SANDIKTAN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ

Cumhur İttifakına da değinen Bünyamin Çiftçi, 31 Mart seçimlerinin Türkiye’nin bekası, istikrarın devam etmesi için çok önemli olduğunu, sağduyulu seçmenlerin iç ve dış şer odaklarına sandıkta en büyük cevabı vereceğini kaydetti. Cumhur ittifaktı olarak Çayırova’da çok iyi bir çalışma yaptıklarını ve halkın kendilerine büyük teveccüh gösterdiğini belirten Çiftçi, 31 Mart akşamı sandıktan zaferle çıkacaklarını kaydetti.

 

SOSYAL MEDYADAN DESTEK

Büyük ilgi gören programda vatandaşların sosyal medyadan büyük destek verdiği Bünyamin Çiftçi, projelerini ana hatları ile anlatarak,  halkın rahat nefes alacağı, daha huzurlu ve zamanın hoşça geçireceği Çayır Park projesinin ilçeye büyük bir prestij ve değer katacağını söyledi.

 

GÜLERYÜZYÜ BELEDİYECİLİK

Çayırova’da 7’den 70’e herkesin kendini bulabileceği, gönüllere hitap edecek projeleri hayata geçireceklerini belirten Çiftçi, yeni dönemde gönül belediyeciliği yapacaklarını, gönüllerini ve belediyenin tüm kapılarının ve imkânlarını vatandaşlara sonuna kadar açacaklarını, güler yüzlü, hızlı ve kaliteli belediyecilik hizmeti vereceklerini sözlerine ekledi.