“ÇIĞ OLUP GELECEĞİZ”

03 Ocak 2015, Cumartesi - 16:49

Saadet Partisi Gebze İlçe Teşkilatı mahalle çalışmalarına ağırlık verdi. Mahalle divanlarını gerçekleştirmeye başlayan Saadet Partisi Mimarsinan Mahalle lokalinde mahalle divanını geniş bir katılımla gerçekleştirdi.

 

Mahallelelerin teşkilat yapılaşmasında büyük önem arz ettiğini bilen Saadet Partisi 17 Ocak 2015 Cumartesi günü Gebze Kültür Merkezinde gerçekleştireceği İlçe Divanına kadar tüm mahalle divanlarını yapmak için kolları sıvadı.

 

“HAKK’IN BATIL’A GALİP GELMESİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Saadet Partisi, kalelerinden olan Mimarsinan Mahallesinde mahalle divanını mahalle lokalinde geniş bir katılımla gerçekleştirdi. Mimarsinan Mahalle yönetiminin, Sandık müşahitlerinin ve üyelerin hazır bulunduğu Mahalle Divan toplantısının açılış konuşmasını yapan Mahalle Başkanı Recep Tütüncü, Amaçlarının Hakk’ın rızasına nail olmak olduğunu vurgulayarak, “Rahmetli Erbakan Hocamız nasıl yaptığı tüm işleri Allah Rızası için yaptım deyip bir beklenti içinde olmadıysa bizlerde onun yolundan giden talebeleri olarak hiçbir zaman yaptığımız Siyasette beklenti içinde olmayacağız. Bizim ana gayemiz Hakk’ın Batıl’a galebe çalmasıdır. Bu uğurda mahalle yönetimlerimiz olarak nefesimizin, takatimizin son reddesine kadar gece gündüz demeden çalışacağız” dedi.

 

“MİMARSİNAN ÖRNEK OLACAK”

Mahalle Başkanının ardından söz alan Mahalle Sorumlusu Saadet Partisi Gebze İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ergin Öztürk, amaçlarının Gebze’nin tüm mahallelerine hakim olmak olduğunu vurgulayarak, “Bunun ilk adımını da Saadetin kalesi konumunda ki mahallemiz olan Mimarsinan’dan yapacağız. Burada ki arkadaşlarımız gösterdiği özverili çalışma ile mahallemizden başlayan kartopu diğer mahallelerimizle birleşip çığ oluşturacaktır. Biz inanıyoruz ki Gebze için kurtuluş yakındır.” dedi.

 

“SİYASETİ FORMATLAMAYA GELİYORUZ”

Bu soğuk havada sıcacık evlerinizde tv başında çay ve mısır eşliğinde vaktinizi geçirmek yerine bizim bu toplantımıza iştirak ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum diyerel sözlerine başlayan Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Nurettin Çelik, “Sizler bu davayı ve ülkenin sorunlarını kendilerine dert edinen örnek insanlarsınız. Biz inanıyoruz ki sizlerle birlikte yapacağımız ıçalışmalarla inşallah Siyasetin tüm ayarlarını formatlamak için geliyoruz. Sadece almasını bilen değil veren bir anlayışla ülkeyi idare etmek için geliyoruz. Halkımız ne ülkenin genel gidişatından memnundur nede Gebze’de ki gidişattan memnundur.” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki