Cihan Özberk, Ağırladı

10 Şubat 2016, Çarşamba - 15:31

Asos Yapı İnşaat Çayırova Özgürlük Mahallesinde Gerçekleştirdiği Yeni İnşaat Projesinin Mutluğunu Cihan Özberk Öncülüğünde Kurban Keserek Verdi.Çayırova AK Parti ilçe yöneticisi olan Cihan Özberk AK Parti Çayırova ilçe başkanı Zafer Kılıç, AK Parti Gebze ilçe başkanı Hasan Soba, AK Parti Darıca ilçe başkanı Muzaffer Bıyık, AK Parti Dilovası ilçe başkanı Osman Akbulut görkemli buluşmada ağırladı.

Asos yapı inşaat yönetim kurulu başkanı genç iş adamı Cihan Özberk öncülüğünde Çayırova AK Parti ilçe yöneticileri Ekrem Karahan, Murat Kalkan, Selim Ekinci, Servet Tüysüz,AK Parti Çayırova belediye meclis üyeleri Arif Şentürk, Edip Emre Gürol, Muhammet Demirtaş, Cemil Göksü, Çayırova AK Parti gençlik kolları başkanı İbrahim Güler ve Ayrıca Çayırovada İnşaat Sektöründe Önde Gelen Genç İş Adamlarına Yemek İkramında Bulundular.

Görkemli Buluşmada Yalnız Bırakmadılar

Yıllardır Çayırova güvenilir hizmet veren sanayi arsaları, daireler, arsa, tarla, kat karşılığı arsalarınız ve gayrimemnunlarınızda güvenilir adresi olan Asos Yapı İnşaat Firma sahibi genç iş adamı Cihan Özberk öncülüğünde yapacağı yeni inşaat projesi ile yeni bir ilke imza atmanın gurunu kestiği kurban ile ve sonrası verdiği yemek programında dost ve sevenleri ile birlikte yaşadı. Çayırovada inşaat sektöründe yaptığı başarılı çalışmalar ile birçok Çayırovalıları ev sahibi yapan Asos Yapı inşaat başarıya doymadan emin adımlar ile sektörde hızla ilerliyor.

Asos Yapı’dan Çayırovaya Yakışan Proje

İnşaat sektöründe birçok başarıya imza atan Cihan Özberk yaptığı açıklamada yeni projemiz ile çalışmalarımız sürmektedir Özgürlük mahallesine yakışan bir bina yapacaklarını belirterek deneyimli ekiplerimiz çalışmalarda bulunmaktayız en kısa sürede hızlı bir şekilde ustalarımız ile A’dan Z’ye kaliteli bir işçilik ile kalitemize yakışan bir proje ile dost ve sevenlerimizi ev sahibi yapacağız dedi. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak Asos Yapı İnşaat firma çalışanlarına hayırlı işler bol kazançlar dileklerimizi sunarız.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki