Cihat Altunyuva; Seçimlerden korkmuyoruz

23 Ağustos 2015, Pazar - 13:07

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Cihat Altunyuva, basın mensupları ile bir araya gelerek gündeme dair açıklamalarda bulundu. Altunyuva gündemde olan erken seçim için hazır olduklarını ve korkmadıklarını dile getirdi.

CHP İl Başkanı Cihat Altunyuva, il binasında yaptığı basın toplantısında gündeme dair açıklamalar yaptı. Hükümeti kurma görevinin genel başkan Kılıçdaroğlu’na verilmemesini eleştiren Altunyuva, YSK üzerinden saray entrikaları çevriliyor dedi. Son olarak ise Pazartesi günü ilimize gelecek olan Ordu, Denizli ve Adana milletvekillerinin ilimizde yapacakları iki günlük programı hakkında bilgi verdi.

 HALKIMIZ BU OYUNU GÖRECEK

Siirt Pervari’de şehit olan Emre Kaan Arlı’yı anarak konuşmasına başlayan CHP İl Başkanı Cihat Altunyuva, tüm şehitlere rahmet diledi. Türkiye’de terör olayları artan bir ivme gösteriyor diyen Altunyuva, “bazı çevrelerde hükümet kurulmaması çabasına girildi. Bunda da başarılı olundu. Yasal süre 23 Ağustos’ta bitiyor. Hükümeti kurma görevi verilen kişiye sakın hükümeti kurma yönünde talimat verilmiş gibi. Kral edası gibi ortada dolaşanlar yeniden tek başına iktidar olma hesapları içine girmişler.” diye konuştu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki