ÇİLER ANNELERİ UNUTMADI

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Nail Çiler mesajında şu açıklamalara yer verdi;
08 Mayıs 2014, Perşembe - 17:11

 

 

    "Her mayıs ayının 2. pazar gününde kutladığımız anneler günü, dünyanın en kutsal varlıkları olan annelerimiz için ayrılan önemli bir gündür. Sonsuz sevgi ve fedakarlıkla çocuklarını yetiştiren annelerimiz, hiçbir şey ile ölçülemeyecek kadar değerlidir. Gözümüzü ilk açtığımız günden başlayarak hayatımız boyunca bize yol gösteren, zor zamanlarımızda her zaman yanımızda olan annelerimiz hiç bir zaman yeri doldurulamayacak varlıklarımızdır.

 

Biliyoruz ki Sosyalleşme sürecinde kadının aile içinde ve çocuk yetiştirmekteki rolü Türk toplumunda göz ardı edilemeyecek bir gerçektir. Çocuk gelişiminde büyük paya sahip olan  annelerimiz, Kendine güvenen bir nesil için, yenilikçi ve başarılı adımların atılması adına ülkemiz gelişiminde önemli bir yere sahiptir.

 

Bizlere sevgiyi ve başarmayı öğreten annelerimiz için bugün  bir sembol niteliği taşımaktadır. Her yaşta ve koşulda çocuklarına fedakarlık gösteren annelerimiz, her zaman mutlulukların en güzeline laiktir. Bu duygu ve düşünceler ile tüm annelerin ev anne adaylarının Anneler Gününü kutluyor, yaşamları boyunca sonsuz sevgi ve mutluluk diliyorum."

 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki