Çiler Ballıkayalara dikkati çekti

Çiler Ballıkayalara dikkati çekti
03 Kasım 2018, Cumartesi - 14:36

GTO meclis toplantısında konuşan Nail Çier , ekonomik gelişmeler ve Ballıkayalar'dan geçecek olan yeni transit yol ile ilgili açıklamada bulundu

Gebze Ticaret Odası Ekim ayı Olağan meclis toplantısında konuşan GTO Başkanı Nail Çiler, son ekonomik gelişmeler üzerine değerlendirmelerde bulundu.  

Basından ulaşılan haberler doğrultusunda, İstanbul – Kocaeli arasında yapılacak olan yeni transit yolun Ballıkayalar Vadisi’ nin kuzeyinden geçecek olmasına da değinen GTO Başkanı, “Yeni yolun doğal güzelliğe zarar vermemesi hususunda azami gayret göstermek herkesi memnun edecektir.” dedi.
Çiler, “200 milyon yıl geçmişi olan Bir Ballıkayalar Vadisine sahibiz. Yapılacak olan yol İstanbul Gebze trafiğini rahatlatacak, yola karşı değiliz. Bu projeye karşı değiliz. Ama tahribe neden olabilir. Yetkililerden bir kez daha gözden geçirmelerini istiyoruz. Bizim Vadimize zarar vermesinler.”dedi.
 
Hazine ve Maliye Bakanı’ nın son dakika açıklamasına da değinen GTO Başkanı, Odamız tarafından ÖTV hususunda ilgili makamlarla resmi yazışmalar sonucunda; ÖTV’ nin yıl sonuna kadar sıfırlandığı müjdesini de katılımcılarla paylaştı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki