Çiler, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan Ve Başbakanımız Sn. Binali Yıldırım İle Toplantılara Katıldı

Çiler, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan Ve Başbakanımız Sn. Binali Yıldırım İle Toplantılara Katıldı
08 Ağustos 2016, Pazartesi - 18:34

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’la Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde; Başbakanımız Sn. Binali Yıldırım’ la Çankaya Köşkü’nde  darbe girişimi ardından toplantılara katılarak, gündemle ilgili değerlendirmelerde bulundular.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirilen toplantıda bu zor süreçte ekonomiye verilen önemin, iş dünyasının şevkini ve moralini arttıracağı, ülkemizin tüccar, sanayici ve üreticileri olarak daha güçlü bir ekonomiye sahip olmak için herkesin üzerine düşeni azimle yapması gerektiği sonucu çıktı.

’’Demokrasi Nöbetleri’’ nin ilk gününden beri halk ile meydanları paylaşan, şimdi daha fazla çalışma, üretme zamanı olduğu vurgusu yapan GTO Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, Külliye’de gerçekleştirilen toplantı ardından 365 Oda ve Borsa başkanlarıyla birlikte Başbakanımız Binali Yıldırım’ı ziyaret etmek için Çankaya Köşkü’ne geçti. Çankaya Köşkü’nde yapılan değerlendirmede oda başkanları, reel sektörün güçlenmesi ve rekabet gücünün artması konusunda yaptığı çalışmalardan dolayı Başbakanımıza teşekkür ederek, büyüme ve reform alanında yeni bir sıçrama başlatılacağına dair inançlarını Başbakanımız ile paylaştılar.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki